Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarok az a...

Mit tegyek ha nem akarok az a tipikus "fogyatékos" tini lenni?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok.

Szüleim folyton felidegesitenek, keveset tanulok miattuk, nem tudok semmit csinálni ha itthon vannak...


2016. febr. 8. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Realizálj, legyél logikus.

Ha segítség kell, írj.

2016. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Már az vagy.
2016. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazaérnek, akkor mozdulj ki otthonról.

Nincs lehetőséges sportolásra például? Egyrészt levezeti a stresszt, ami külön jól jön, ha ilyen környezetben vagy, másrészt akár ott is tudsz tanulni, ha van öltöző és még új barátokat is szereznél.Meg így inkább lennél ott, mint otthon az időd java részében.

Vagy ha tanulni szeretnél, elmehetnél egy könyvtárba is, vagy a barátaiddal valahova, ahova betudtok ülni enni, inni, stb...

2016. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jó lenne egy külön szoba neked, megoldható? Ha nem, próbálj meg könyvtárban tanulni.
2016. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ennyi idősen természetes. Csukd magadra az ajtót és figyelj másra. A fogyatékosság nem értem, hogy jön ide.
2016. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként mit értesz pontosan a tipikus "fogyatékos" tini alatt?
2016. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
suliban nem kell tanulni hanem puskázni kell, csak válassz ki két tárgyat ami érdekel téged, majd egyetemen kell tanulni de ott annyit hogy beszarsz.
2016. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne légy otthon anyit járj edzésre, külön órákra, könyvtárba
2016. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sportolásra nincs lehetőség, a könyvtár hol nyitva-hol zárva, össze vissza. Külön szobám van de semmit nem ér mert kicsi a házunk és az én szobámban van a kályha meg a ruhaszárító. Kb 2 lépésnyi helyem van...
2016. febr. 8. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Tanulj meg valamilyen hangszeren játszani.
2016. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!