Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít és frusztrál...

Miért idegesít és frusztrál ennyire?

Figyelt kérdés

Nem bírom elviselni, ha a férjem meztelenkedik. Rohangál a lakásban pl fürdés után, sőt a múltkor az udvarra is így ment ki. Este pedig meztelen alszik és én valamiért nem szeretem ezt, idegenkedek tőle. A kisgyerekünknek sem egészséges szerintem, hogy az apja mindig nudizik. Ő is vetkőzik sokszor és pucérkodni akar, pl mikor a kis barátnőinél vagyunk. Nem tudom, én is szívesen meztelenkednék, de nem állandóan és kint az udvarom, ráadásul melletünk egy páb van és akár beláthatnak.

Vagy én vagyok a prűd? Más is pucérkodik otthon? Nincs akkora meleg nálunk, 26 fok van. De a férjem télen is ezt csinálta. Most ez az alvás idegesített kicsit, mert a lurkó, ha felkel éjjel láthatja és nekem se tetszik.


2010. jún. 14. 13:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A gyerekben semmi kárt nem tesz.Az teszi a legnagyobb kárt a gyerekekben,ha a felnőttek elkezdik beléjük sulykolni a hülyeségeiket.Melyik állat szégyelli a nemi szerveit?Mindnek látszik valamilyen formában.Ha majd látod rajta,hogy zavarja az apja meztelenkedése,akkor nyomatékosan kérd meg a párodat,hogy a gyerek előtt ne.
2010. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!