Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít és frusztrál...

Miért idegesít és frusztrál ennyire?

Figyelt kérdés

Nem bírom elviselni, ha a férjem meztelenkedik. Rohangál a lakásban pl fürdés után, sőt a múltkor az udvarra is így ment ki. Este pedig meztelen alszik és én valamiért nem szeretem ezt, idegenkedek tőle. A kisgyerekünknek sem egészséges szerintem, hogy az apja mindig nudizik. Ő is vetkőzik sokszor és pucérkodni akar, pl mikor a kis barátnőinél vagyunk. Nem tudom, én is szívesen meztelenkednék, de nem állandóan és kint az udvarom, ráadásul melletünk egy páb van és akár beláthatnak.

Vagy én vagyok a prűd? Más is pucérkodik otthon? Nincs akkora meleg nálunk, 26 fok van. De a férjem télen is ezt csinálta. Most ez az alvás idegesített kicsit, mert a lurkó, ha felkel éjjel láthatja és nekem se tetszik.


2010. jún. 14. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

mekkora a gyerek és milyen nemű?


amugy mi is mindig meztelenül vagyunk itthon,meg párom szüleinél is ha nincsneek otthon vagy alvásnál (nem jönnek be,b max a mama,de ő meg mosolyogva jegyzi meg hogy a páromat ő pelenkázta,én meg lány vagyok,magán is ugyanazt látja)

nincs annál jobb mint meztelenül mászkálni,engem zavar a ruha

téged azért idegesit,mert erre neveltek,gondolom nem láttad otthon egyik szülőt se meztelenül rohangálni,párod meg igen...

gyereknek nem árt nyugi

2010. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy prűd. Vannak, akik szeretnek meztelenkedni és vannak, akik nem. Én is szívesen vagyok otthon ruha nélkül, nem csak a meleg miatt, hanem, mert sokkal szabadabb érzés (nem tudom másként megfogalmazni) de csak ha egyedül vagyok, mivel a párom nem szereti. Arra meg ügyelek, hogy más ne láthasson :) Szóval nem veled van gond, csak embere válogatja, ki mit szeret, mit tart normálisnak.

Még annyi, hogy gyerekünk nincs, de ha lenne, akkor előtte biztos nem meztelenkednék.


32/F

2010. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Én szingli nő vagyok, egyedül élek a lakásomban és gyakran nagyon lenge ruhában vagy éppen a nagy hőség miatt most hétvégén a lakásomban meztelenül voltam :-))) Ha lenne párom, aki szintén alig felöltözve vagy pucéran lenne a lakásban, én nem bánnám....

Persze ha kisgyerek is van a családban, akkor szerintem sem igazán elfogadható a meztelenkedés otthon.

2010. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

A gyerekre semmiképpen nincsen jó hatással!

Nem is értem párod ezt hoygan gondolja.

Bár végülis mindenkinek vannak hóbortjai. Talán beszéljetek meg egy időpontot amikor annyit meztelenkedik amennyit akar. Szerintem ez a szexuális életeteket is tacsra vágja. A végén már semmi különleges nem lesz abban, hogy együt vagytok, és a pucér testetek egymáshoz ér.

2010. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kislány és lassan 3 éves. A férjem persze, ha fürdik nem engedi be, ezt nem értem miért, hisz látja meztelen ez normális.

Igazatok van, máshogy neveltek, bár nem mondom, hogy nekem nem esik jól meztelenkedni, de mindig attól félek pont jön valaki és meglát, nálunk félig üveges az ajtó és belátni, ha belesekedünk. Persze szoktam pucin lenni, de olyankor zárkózok :). Tehát akkor nincs akkora baj velünk, csak másak a nézetek. :)

2010. jún. 14. 13:22
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

most hallottam h a gyerekeknél nagyon káros lehet tinédzser kortól apa, anya meztelenkedése.....

nálunk pont a férjem prűdsége a gond, én simán beengedem a 2évesemet a fürdőbe, vécébe, de ő egyszerűen nem mutatkozik a gyerek előtt alsógatya nélkül, pedig azért jó lenne ha megmutatná hogyan kell pisilni, meg h nem szégyen a testünk

A férjedet szerintem beszéld rá egy alsógatyára éjszaka, vegyél neki valami lehelletnyi lengét pamutosat és kérd meg h ezt azért hordja alvás közben, mert nem túl szép ahogy kivillanak az alkatrészek

Nálunk egyébként a 60 éves nagyanyám volt ilyen meztelenkedő, ő is simán kiment az erkélyre fényes nappal és hát csak az nem látta, aki nem akarta.....:)

Szerintem egy alsógatya kéne a férjedre, főleg ha kimegy a kertbe.

Vegyél neki pár ilyen lenge darabot, amit ilyen "alkalmakkor" visel és kérd meg h a közerkölcs érdekében hordja is!!!

2010. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

én se szeretek meztelenkedni még a legnagyobb melegben sem.

egyszer a szomszéd takarította az üveget pucéran(bugyi volt rajta.

2010. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a meztelenül alvás egyáltalán nem probléma, az viszont igen, ha a gyerek előtt is úgy mászkál. Ülj le vele beszélgetni!
2010. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen meztelenkedést vagy olyan párok csináljanak (és csinálnak is), akiknek még nincs gyerek, vagy nagyon pici, vagy egyedül élő emberek. Most gondoljatok bele milyen viszataszító már egy ilyen dolog pl. egy négytagú családban ahol pl. 2 nagyobb gyerek van, mondjuk tizenévesek.

Engem nagyon zavarna a meztelenekedés. 12 éves és 9 éves gyerekeink (külön neműek) vannak. Sem a férjem, sem én nem meztelenkedünk elöttük a lakásban. Szerintem ez normális. Más kérdés egy gyors átöltözés, vagy uszoda, ahol pl. a lányommal bemegyünk az öltözőbe és simán látjuk egymást.

2010. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sok férfi ilyen, mint a te férjed. Pl az én volt párom is kizárólag pucéran szeretett a lakásban lenni, kivéve ha hideg volt. Engem is zavart a dolog egy kicsit, de az megjobban, hogy tőlem is ugyan ezt várta volna. Én nem szeretek pucérkodni, nem azért, mert prűd vagyok, csak egyszerűen jobban érzem magam úgy, hogy van rajtam valami. Most ebben a hőségben egy szál bikiniben vagyok itthon, de ha mondjuk bekopogna valaki, tuti felvennék egy trikót meg egy sortot.

Ami engem nagyon zavart még, az a meztelenül alvás. Én tipikusan egy pizsamás lány vagyok, rengeteg pizsim van, téli is, nyári is, imádom őket. Pucéran képtelen vagyok aludni. A volt párom meg meztelenül aludt mindig (ez nem zavart igazán), a baj az volt, hogy rám is mindig morgott, hogy ne feküdjek az ágyba ruhában, meg hogy hozzám akar bújni, nem a ruhámhoz. Amikor együtt éltünk, végül is az lett, hogy általában bugyiban aludtam, de én nem igazán éreztem így jól magam.


Ha a te párod nem várja el, hogy te is ezt tedd, akkor még szerencsés vagy. Elhiszem, hogy zavar, hogy állandóan fedetlenül akar lenni, de még mindig jobb, ha csak ő van így, és neked nem kell. Az, hogy fürdés után nudizik egy fél órát, szerintem nem baj, azt pl. én is szoktam, ha nem sietek. De egy idő után finoman kérd meg, hogy legalább egy alsógatyát vegyen fel. Szerintem ezt bőven el lehet viselni melegben is, és ha elmondod neki, hogy téged zavar az állandó pucérkodás, és csak egy kis alsógatyával is boldog lennél, szerintem megteszi a kedvedért.

2010. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!