Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nincs senkim?

Mit tegyek ha már nincs senkim?

Figyelt kérdés
Utálom az életemet. A szüleim sok mindent meg engednek. és nagyon szeretem őket. De nagyon magányos vagyok mostanság. Nagyon sok barátom van de inkább itthon ülök. Nyár van és nem tudok semmit csinálni. Szerelmes sem akartam lenni. és valahogy mégis az lettem. De a sulinak vége nem látom sokáig majd . Emiatt is inkább bezárkózok. Sokszor sírok kis dolgok miatt. Például múltkor leejtettem egy hógömböt a szobám közepére és már annyira tele voltam " fájdalommal" hogy fél órán át csak sírtam és utána is csak egyedül voltam a szobámba. Segítsetek. A barátaim nem gondolják komolyan ezt a dolgot inkább elröhögik magukat . Egyre gyöngébb vagyok és sokszor rosszul szoktam lenni. Kevesebbet eszek és egész nap is csak gépezek és olvasok. De nem tudok mást csinálni. Nincsenek igaz barátaim talán egy de vele nem szoktam ilyen dolgokról beszélgetni.
2010. jún. 13. 17:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaaah, igen....közben eszembe is jutott, h esetleg ilyen "hógömbről" lehet szó :D


Amúgy meg esetleg beszélj erről a szüleiddel, vagy őket nem érdekli? Megértem, hogy barátokkal nem szívesen beszélsz ilyesmiről...én sem teszem....

2010. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj úgy rá , mint életed egy különleges szakaszára, ami nem fog sokáig tartani ,többet nem lehetsz majd egyedül ,folyton nyaggatnak a barátaid , és egy csepp szabadidőd se lesz mással foglalkozni. Mindenki változik, ahogy az életkörülmény is fog. Ha hiszel benne egy túllépsz rajta, akkor menni fog.
2010. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D kicsit jobban lettem :)
2010. jún. 13. 17:44
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Már a hógömb magyarázásán is nevetsz... nincs ott baj!
2010. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Optimista ember vagyok általában :D és most ez a hógömbös ügy is egy kicsit felvidított :D
2010. jún. 13. 17:49
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Akit nem érdekel a Kérdező problémája,az ne írjon ide,menjen másik kérdéshez!Mindenkinek a saját baja a legnagyobb ugyanis!


Kérdező,szerintem is depressziós vagy,lelkileg beteg,nem egészséges,ahogy viselkedsz!Tudom,elcsépelt szöveg,de egy szakember tényleg segítene,és ezt nem csak úgy mondom,hanem komolyan az kéne!Ha ugyanis a környezeted,a hobbyjaid,a barátaid sem érdekelnek már,sem a szüleid szeretete,akkor nagyon nagy baj van belül!Persze,ehhez hozzájárul a kamaszkor is,amit át kell vészelned,de akkor sem maradhat ez így,ennyiben.Ha egyedül nem megy a kilábalás a gödörből,segítséget kell kérned.

2010. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!