Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nincs senkim?

Mit tegyek ha már nincs senkim?

Figyelt kérdés
Utálom az életemet. A szüleim sok mindent meg engednek. és nagyon szeretem őket. De nagyon magányos vagyok mostanság. Nagyon sok barátom van de inkább itthon ülök. Nyár van és nem tudok semmit csinálni. Szerelmes sem akartam lenni. és valahogy mégis az lettem. De a sulinak vége nem látom sokáig majd . Emiatt is inkább bezárkózok. Sokszor sírok kis dolgok miatt. Például múltkor leejtettem egy hógömböt a szobám közepére és már annyira tele voltam " fájdalommal" hogy fél órán át csak sírtam és utána is csak egyedül voltam a szobámba. Segítsetek. A barátaim nem gondolják komolyan ezt a dolgot inkább elröhögik magukat . Egyre gyöngébb vagyok és sokszor rosszul szoktam lenni. Kevesebbet eszek és egész nap is csak gépezek és olvasok. De nem tudok mást csinálni. Nincsenek igaz barátaim talán egy de vele nem szoktam ilyen dolgokról beszélgetni.
2010. jún. 13. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet, csak én nem sírok mert hát srácból vagyok :D , de valami hasonló nálam is a történet sajnos :(
2010. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! hasonló helyzetben vagyok én is úgy hogy ez engem is érdekelne.
2010. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Jó dolgodban nyígsz. A családod szeret, vannak barátaid csak lexarod őket, mit vársz? Ennyit rinyálni, komolyan... sajnállak, tényleg.
2010. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Kamaszkor, majd kinövöd. Láthatóan nem vagy hajlandó tenni magadért semmit, sajnáltatod magad és sírsz, hogy de fáj az élet, közben nem veszed a fáradtságot, hogy jobban megismerd a haverjaid és találj magadnak barátokat. Ha csak nyavajogsz és otthon magadba fordulva depressziózol, akkor meg is érdemled. HELLÓ!! Itt a jóidő, menj el valahová a többiekkel, ne nyomd már ezt a világfájdalom szöveget, mert nagyon gáz.
2010. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat lógtam a barátaimmal.amúgy ha titeket nem érdekel akkor meg minek írtok nekem.. segítség kéne nem szidás.. próbálok kint lenni..van amúgy életem csak az utóbbi hetekben a barátaim elhidegültek tőlem pedig nem csináltam semmit..és sokat segítettem neki a tanulásba. szóval inkább máshol basztassátok az embert.. persze azok akik ezt komolyan veszik..azoknak köszönöm h együtt éreznek velem..:D
2010. jún. 13. 17:20
 6/16 A kérdező kommentje:
és lehet h nyálas lett a szöveg de ezt érzem..vagy már ez is baj??
2010. jún. 13. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, h mi legalább írunk ide. Csak készülj fel, hogy sokan másoknak igazi problémáik vannak, és az ilyenen felhúzzák magukat. Mi lesz veled később?
2010. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, lehet, hogy depressziós vagy, ill. a leírtak eléggé arra utalnak, ha nem tudod egyedül megoldani, akkor kérj segítséget orvostól!


Amúgy azt hogy érted, hogy leejtettél egy HÓGÖMBÖT a szobád közepére??? Bevitted a havat a házba ? :O......ezt a részét nem nagyon értem :)

2010. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom milyenek az igazi problémák.. a szüleimnek is vannak problémái és én végig nézem az egészet..de miért kell olyanokat írni ami számomra sértés.. attól én is rosszabbul érzem magam..nézegettem néhány kérdést és ott is vannak olyanok aki beszolnak..miért kell szidni a másikat?..persze nem azt mondom h te most rosszat montál mert igazad van..
2010. jún. 13. 17:33
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudod az amibe víz van és olyan minta hullana a hó benne (közepén lehet mikulás vagy hóember x) ) :D
2010. jún. 13. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!