Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elviselni h a...

Miért nem tudom elviselni h a húgomnak barátja van nekem meg nincs senkim?

Figyelt kérdés

olyan hülyén érzem magam, mikor nekem volt barátom sosem éreztem h irigykedne, most meg úgy alakult, h neki lett, nekem meg nincs jóideje(amit mellesleg a jelenlegi élethelyzetem miatt még élvezek is). Nem szeretem a barátját, idegesít ha itt van, h a húgom folyton róla beszél stb, pedig amúgy kedves fiú. Annyira szeretném elfogadni és vele örülni, miért vagyok ilyen? A bátyám barátnőjének első perctől örülök érdekes. H győzzem le ezt az érzést?

19L


2010. dec. 31. 00:05
1 2
 1/11 Peston válasza:

Azért, mert Te ki vagy éhezve egy fiú szeretetére, vágysz arra, hogy legyen melletted egy lelki társ, aki szeret, és akit Te is szeretsz. :) Épp ezért nem irritál Téged a húgod pasija, egyszerűen csak féltékeny vagy picit... de nem rájuk, hanem hogy köztük ott van az az érzés, amit Te hiányolsz. Csak ez a fiú felé nyilvánul meg, mert "ráfogod", és épp ezért nem bánt Téged a bátyád barátnője. Azonban siettetni nem szabad az érzést, jön majd magától, csak türelmesnek kell lenni. :)


18/F

2010. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Én ugyanígy vagyok ezzel, csak nekem bátyám van!

21/L

2010. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 emlya ***** válasza:

Én is így vagyok vele.....elegem van hugomékból.

21/L

2010. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is irigy vagyok hugomra. Pedig nekem van pasim, de a húgoméknak mégis mindig minden jobban összejön... pedig am nagyon aranyos a srác, a tesómmal is tényleg nagyon összeillenek, aranyosak, de pont ez az idegesítő már. Meg h mindent minimális erőfeszítéssel megkapnak. nekem az önértékelésemmel is baj van, próbálok változtatni de nem nagyon látom a kiutat... egyébként én bárkivel tudok rivalizálni, tök hülye vagyok.
2010. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tényleg csak a pasi idegesít, és nem irigykedsz?
2010. dec. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akár én is kiirhattam volna ezt a kérdést...nagyon rossz érzés. Legyőzni? Nem tudom hogy lehet. Én próbálok jóképet vágni mindenhez, és reménykedem, hogy majd hamarosan én is találok valakit.
2010. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 emlya ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. :(
2010. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na ha ennyien így vagyunk vele, akkor keressük meg együtt a megoldást! :)
2010. dec. 31. 11:25
 9/11 emlya ***** válasza:
Hát igen jó lenne. Ötlet?
2010. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leszel a csajom? Máris nem vagy egyedül! :)
2010. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!