Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is haragudnátok a párotokra...

Ti is haragudnátok a párotokra ezért?

Figyelt kérdés

Párom tizenvalahány éve elvált a feleségétől, már felnőtt gyerekeik vannak.

Tegnap a nő kórházba merült és a párom ma többször is hívta telefonon, meg is látogatta és már előre szólt nekem, hogy holnap is be egy hozzá. Nektek ez nem és ne rosszul?


2018. ápr. 28. 20:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%

Nem haragudnék emiatt, de meghökkennék.

Én abból indulok ki, hogy ha elváltak (és megtörtént a vagyon megosztás), akkor kizárólag a gyerekek kötik össze őket. Mivel a gyerekek felnőttek, (ez gondolom úgy értendő, hogy nemcsak 18 évesek múltak, hanem külön is laknak és eltartják magukat), nos akkor semmi oka a volt feleségével foglalkozni. Én se járok vissza N db volt barátnőmhöz a feleségem mellől, hogy testüket-lelküket pátyolgassam. Nem is tartom velük a kapcsolatot, azt se tudom, élnek-e, halnak-e.

Én nem tartom szerencsésnek, ha az elvált pár továbbra is kvázi-baráti viszonyt ápol - de nem muszáj másnak ezzel egyetértenie.


Nem tudom, ti mennyi ideje vagytok együtt. Nem tudom, eddig mennyire tartotta párod a kapcsolatot volt feleségével. Ha tartotta, akkor erre számíthattál - más kérdés, hogy akkor én valószínűleg nem is mentem volna bele ebbe a kapcsolatba.

2018. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Egy szakítás/válás miatt még nem kötelező utálni a másikat, ha a gyerekeim anyja/apja, akkor főleg nem.

Szerintem szép dolog, hogy bement hozzá. Emiatt nem kéne féltékenykedni.

2018. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Fordított helyzetben nem örülnél ha támaszt nyujtana valaki? Legalább látod, hogy nem egy érzéketlen tuskóval élsz együtt. Bemennék én is vele ha megis tudnak segiteni valamiben, persze felajanlanam ha nem akkor nem erőltetném a dolgot.
2018. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
27%
Én haragudnék.
2018. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem haragudnék, igazából, normalis viselkedésnek tartanám. Megiscsak közös gyerekeik vannak.
2018. ápr. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%
Igazaból, ha "aggódsz" emiatt, akkor eleve gond van vagy veled, vagy a kapcsolatotokkal.
2018. ápr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha közös gyerekük van, akkor az a kulturált, ha jóban maradnak.
2018. ápr. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%
Az a gáz ha te ezért haragszol. Az élete része volt az a nő és az is marad, és ezt tudtad is. Elmondta neked, nem titkolta el, hogy odamegy, és miért kéne titkolnia? Nem a szeretőjéhez megy. Az lenne a furcsa és otromba dolog, ha nem így tenne. Értem, hogy féltékeny vagy, de itt szükség van egy kis józan gondolkodásra, és remélhetőleg te is ezt tennéd, ha az ő helyében lennél, emberileg ez a normális.
2018. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ilyen egyszerűen nem lehet megítélni fél mondatból. Kérdés, hogy egyébként milyen kapcsolatot ápolnak, mennyire járnak össze egyébként. Bár bevallom, akármi is erre a válasz, szerintem ez csak egy kedves gesztus. A másik kérdés ami felmerül és szerintem a legfontosabb is, hogy egyébként van-e valamije a nőnek aki adott esetben támasza tud lenni? Nem tudjuk azt sem, mivel került kórházba. Lehet, hogy tényleg olyan a helyzet, hogy lelket kell önteni belé, és banyek mégiscsak a gyermekei anyja! Szerintem ez csak azt bizonyítja, hogy a férjed egy jószívű ember, az én szememben ez tök pozitív. Pláne, hogy nem becsap téged, hanem elmondja, hogy bent volt és megy még. Inkább kérdezd meg, miben segíthetsz, mert szerintem most a férjednek eszméletlen rosszul esne, ha megtudná, hogy kételkedsz benne, és a végén még te marod el őt magad mellől
2018. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Én azért haragudnék, ha felé se nézne az exnek. A férjed jó ember és gondoskodó, örülj neki!
2018. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!