Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szüleimmel?

Mit csináljak a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Régi álmom volt hogy veszek egy motort.

Mivel van ösztöndíjam, így a teljes összeget félretettem motorra és vettem egy robogót, sajna csak erre futotta de nagyon örülök hogy van.

Szüleim nagyon ellenezték a motorvásárlást de mivel a saját pénzemből vettem így nem tudták megakadályozni.

Mikor megtudták hogy mire gyűjtök nem adtak egy forintot se. Mindig azt mondták hogy van pénzem, költsem azt.

Most hogy megvettem a motort nincs pénzem, annyi van hogy tankolni tudom.

Mondtam nekik hogy kellene pénz egy két ruhára mert van ami tönkrement és helyette kell másik, de ők azt mondták hogy nem adnak mert ellenkeztem velük és vettem motort.

Én is adtam nekik pénz amikor nekem volt és nekik nagyon kellett ők most miért nem adnak??? (ezt már említettem nekik de akkor se adnak semmit)

Segítsetek! Mit csináljak?


2010. jún. 13. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

jjah szerintem nem keleltt vlna elárulnod a szüleidnek h ösztöndijad van és akkro jobban törődtel voplna vele...

mÉrdeke sh ösztöndijat aki kiérdemelt azt megvetik

2010. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már bocs de az ösztöndíj nem azért van hogy te magadra elszórd, sem bulira, sem motorra....
2010. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Tudom hogy akár el is költözhetnék otthonról de nincs hova meg pénzem sincs hogy eltartsam magam.

Eltitkolni nem tudtam volna mert gyanakodtak volna hogy honnan van több mint 100.000ft-on motorra, amúgy meg az osztályfőnök megmondta a szülőknek még azt is hogy mennyit kapunk.

2010. jún. 13. 16:55
 14/14 anonim ***** válasza:
beszélj velük és győzd meg őket , mert neked van igazad
2010. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!