Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális? Van 1...

Ez most normális? Van 1 közeli rokonom (lány) Az apja vett neki egy házat 16 millióért. De! A lány meg elkezdett rinyálni hogy oda még kell költenie így meg úgy.

Figyelt kérdés
Meg hogy lehet nem is oda fog költözni.., és az apja felajánlotta hogy még add neki 2 milliót.. Ennyire elkényesztettni valakit? A másik vőlegénye most jegyezte el, szép gyűrűt is vett neki de nem tetszik neki.. hogy lehet ilyen valaki? Semminek sem tud örülni..
2010. jún. 13. 14:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálak!:S ez nagyon durva jobb is ha hagyod az egészet, nem értem mit lehetett szeretni benne..://
2010. jún. 13. 14:56
 12/22 anonim ***** válasza:
34%
Vannak ilyen emberek (is). Na és? Közöd úgysincs hozzá..
2010. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
14:54: es elotte fel sem tunt, hogy milyen gazos a csaj + a csaladja? (amugy az apjat fel kellett volna jelenteni, azt fizessen. :P )
2010. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele!

engem sem érdekel, hogy épp melyik ismerősöm mennyiért kap lakást, vagy kocsit.

kapjon. ha megengedhetik maguknak, akkor miért ne?

az már az ő baja, ha el van kényeztetve. vagy nem.

2010. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
nemtom, engem még az elkényeztetett ribancoknál is jobban irritálnak azok, akik mindenkibe belekötnek, ahelyett, hogy a saját hibáikra koncentrálnának, de hát különbözünk
2010. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

1. Annak a fapinának semmit sem adnék és úgy vágnám szájba, hogy a taknyán csúszna végig, hát mit képzel ez...? Csitri letudva!

2. A 16 milliós ingatlan igencsak szép összeg, ami azt illeti... Te meg a 65 milliós sz@roddal húzd le magad a "vétén", ahogyan azt Matiz papa is megtette...

3. A 23 éves kiccsávó nagyot szívott, de tanult belőle és nagyon frankón mondta, hogy a jövőben kb. mi az, ami szóba jöhet, legalábbis, mint hozzáállás a vásárlást illetően a párjának.

2010. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16 millióért elég jó lakást lehet kapni vidéken.

Egy elkényeztetett csitri lehet az aki nem örül az ilyennek hanem rinyál.

Olyan mint a Szülinap Luxuskivitelben c. műsorban szereplő kulákgyerekek.

Én egy 10 millás lakásnak is nagyon örülnék de a szüleimtől 100.000ft értékű ajándékot SE kaptam soha.


A 23 éves srác esete is szomorú, remélem hogy ha lesz barátnőm akkor az nem néz le azért mert szegény vagyok.

2010. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
En is ismerek ilyen embereket es egy dolgot nem ertek. Miert van az, hogy az ilyen valogatos, elegedetlenkedo, besavanyodott, hisztis, nulla eletkedvvel rendelkezo lanyoknak mindig van baratja es mindig van korulottuk olyan ember (altalaban tobb is), aki eltartja es korul ugralja oket?
2010. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

16:07-es

Tudod miért? Mert az ilyen csajok annyit költenek magukra egy hónapban,mint más egész évi fizetése.Jól néznek ki,"trendin" öltözködnek,lehet őket szépen mutogatni haveroknak,szülőknek stb.A srácok pedig összetévesztik a farkukat a szerelemmel.

Az ilyen kiscsaj pedig megszokja,hogy azt kap meg,amit akar,mert a pasi fél,hogy egy ilyen jó nőt elveszít,így a csaj diktál és a csillagos ég a határ.

2010. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen tesóm jutott eszembe.Pár hónapja hogy nyertek a szüleim 2milliót,és 4-en(4en vagyunk tesók) kaptunk fejenként 100.000.-et,+ a 2unoka is kapott pénzt.Szóval a nővérem kb 2héig mindennap zaklatott hogy mondjam anyuméknak hogy többet adjank ne 100.-at.Persze én nem mondtam semmit a szüleimnek,és ez nem tetszett neki hogy elmondtam a véleményem neki és azt mondta hogy én ne szóljak semmit mivel én fogyasztom a vizüket.Pedig én a 100at sem akartam elvenni.Sorolhatnám hogy mennyi pénzzel tartozik nekik,pedig nagyon sokmindent állnak neki(baromfira,malacra,ilyesmire gondolok)Még sem jók a szüleim neki a névnapjukon sem köszöntik föl.


14:54-es nagyon sajnállak téged,de tudod nem minden lány ilyen.Én kb 3év után kaptam kb 20.000ft-os ajándékot(fényképezőgép) a páromtól,Soha nem kaptam tőle drága ajándékot,és soha nem is vártam el tőle.Jó most már megvesszük amire szükségünk van ami drágább,de mi közös pénzből vagyunk,így nincs olyan hogy most te ilyen drágát vettél,nekem nem ilyen kell.


Van egy ismerősöm aki azért szakított a párjával,mert nem vett neki semmit.Azért békült ki 6hónap szünidő után mert kivitte küléföldre.


Szóval a nőverem sem örül semminek,jó ennek a 100.000nek örült,de többet akart.De hála nem kaptunk többet,mert így meg tudták venni azt amit akartak,és felújítottak pl.:a konyhát.


Én Örülnék ha a párom eljegyezne elég volna az ezüst gyűrű is.4éve hogy 1ütt vagyunk.

22/L

2010. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!