Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális? Van 1...

Ez most normális? Van 1 közeli rokonom (lány) Az apja vett neki egy házat 16 millióért. De! A lány meg elkezdett rinyálni hogy oda még kell költenie így meg úgy.

Figyelt kérdés
Meg hogy lehet nem is oda fog költözni.., és az apja felajánlotta hogy még add neki 2 milliót.. Ennyire elkényesztettni valakit? A másik vőlegénye most jegyezte el, szép gyűrűt is vett neki de nem tetszik neki.. hogy lehet ilyen valaki? Semminek sem tud örülni..
2010. jún. 13. 14:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

16 millió nem olyan sok egy házért, csak ha vidéken van...

Budapesten egy normális lakást nem kapsz 40 millió alatt.

Ezt tapasztalatból mondom, én most vettem a II. kerben egy 160m2-es lakást lerobbanva, és így került 65 millióba...

2010. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Először is: elkényesztetni=elkényeztetni.Bocsi,nem kötekedésképpen,csak gondoltam,leírom...


Másodszor: ez a lány ilyen,Te meg olyan vagy,nem hiszem,hogy az ő ügyeikkel kéne foglalkoznod.Elvégre az ő életük,azt kezdenek vele,amit akarnak.Az más dolog,hogy a csaj hisztis,elkényeztetett,hálátlan,nyilván,mert mindig mindent megkapott,amit kívánt.Csak ez akkor se a Te problémád legyen,hanem az övék!

2010. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

A másik vőlegénye? Ne már... Hány van neki?

Az a csaj úgy gáz, ahogy van, és erről bizony a szülei tehetnek. Oké, meg kell adni a gyereknek, amire szüksége van, de az nem egyenlő azzal, hogy megadunk neki mindent, amit követel. Ismerősömék is gazdagok, mégis fel tudták nevelni mind a két gyereküket úgy, hogy egyikből se lett elkényeztetett liba, mert tudták, hol a határ, és az, hogy sok pénzük van, nem azt jelenti, hogy szórni kell minden fölösleges hülyeségre, amit a gyerek akar, mert annak bizony az lesz az eredménye, ami ebből a lányból lett.

2010. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem úgy érti, hogy a másik dolog: a vőlegénye...


Én az ilyet h.sztis p.csát pofán verném! Nem vagyok az erőszak híve de aki már ennyire nem tud magával mit kezdeni jó dolgában. Felmegy bennem a pumpa ezektől!

2010. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az meg a másik hogy így akart lenni bocsi, tudom hogy ez az ő dolguk, de nekem már a nővére panaszkodott.. ha valaki azzal támadna hogy féltékeny vagyok nem igaz, csak a nővére igazságtalanak tartja..
2010. jún. 13. 14:21
 6/22 anonim ***** válasza:
Akkor a nővére mondja el a családjának,hogy ez rosszul esik Neki,és igazságtalan dolognak tartja!Te pedig hallgasd meg Őt,vigasztald meg!Ennél többet Te sem tehetsz,ez a lány már nem fog változni,ilyenre nevelték.
2010. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ja, értem, azt hittem, több vőlegénye van, az aztán iszonyú gáz lenne :D Használj vesszőt a tagmondatok között, akkor érthetőbb lesz, amit írsz!

A csaj nővére meg semmit sem kap? Az úgy még gázabb. Nálunk is az van, hogy az öcsémnek több mindent megengednek, mert ő a kicsi, de hogy az egyik gyerek kap egy házat, a másik meg nem, ez elég érdekes... Persze, az ő dolguk, hogy nevelik a gyereket, de tanácsokat azért lehet adni, főleg ha közeli rokonról van szó, mert azért elég csúnyán visszaüthet, ha - elnézést a szóért - elkényeztetett kis p*csát nevelnek a lányukból.

2010. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Első, te jól vagy? 40 millió alatt nem lehet rendes lakást venni? Valószínű, hogy a fiatal párok, egyetemisták, pályakezdők rögtön 20-30 milliókat dobálnak ki lakásért. 10 millióért lehet már a belvárosban venni egy aranyos garzont. Annyira ne nagyzoljunk már, ezt annyira tudom utálni.
2010. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
74%

Saját sztori. Én a volt csajomnak arany gyűrűt vettem nem sokért 21000 ft a 2.évfordulónkra. De öklendezve hisztizett, mert valami kőberakásos arany fülbevalót akart-bár ezt nem mondta. Fő lényeg az apja a hisztijéért szájbavert engem, hogy kiköptem a pirosat. Amikor meg mondta, hogy azért nem kellett volna, de a dolgot tetézte, hogy a gyűrűre 40% kedvezményt kapta,, azaz kb 32000-be került volna. De én egy kisf@szszopókö*ög voltam, mert a lányuknak egy leárazott sz@rt vettem.

Azóta vége, de a szemét mind a mai napig én vagyok.

Megjegyzem én az apja általi szájbaverésen kívül semmitsem kaptam, de még a kedvenc 60ft!!!os csokimat a kapuciner szeletet sem. S a szemét én voltam


Az tutui, ha legközelebb kapcsolatom lesz veszek, hogy mejd meg lehessen mérni mekkora lóf@sztfog kapni az illető.

soha semmit senkinek.


Bocs, hogy ezt megosztom veletek, csak fájt az én esetem.


Egy 23 éves srác

2010. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
82%

Saját sztori. Én a volt csajomnak arany gyűrűt vettem nem sokért 21000 ft a 2.évfordulónkra. De öklendezve hisztizett, mert valami kőberakásos arany fülbevalót akart-bár ezt nem mondta. Fő lényeg az apja a hisztijéért szájbavert engem, hogy kiköptem a pirosat. Amikor meg mondta, hogy azért nem kellett volna, de a dolgot tetézte, hogy a gyűrűre 40% kedvezményt kapta,, azaz kb 32000-be került volna. De én egy kisf@szszopókö*ög voltam, mert a lányuknak egy leárazott sz@rt vettem.

Azóta vége, de a szemét mind a mai napig én vagyok.

Megjegyzem én az apja általi szájbaverésen kívül semmitsem kaptam, de még a kedvenc 60ft!!!os csokimat a kapuciner szeletet sem. S a szemét én voltam


Az tutui, ha legközelebb kapcsolatom lesz vonalzót veszek, hogy majd meg lehessen mérni mekkora lóf@sztfog kapni az illető.

soha semmit senkinek.


Bocs, hogy ezt megosztom veletek, csak fájt az én esetem.


Egy 23 éves srác

2010. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!