Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed milyen gyakran megy...

A férjed milyen gyakran megy el nélküled pl. : sörözni, haverokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 22:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. máj. 14. 18:20
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos soha. Hiába küldöm, nem hajlandó. Nagyon szeret velem lenni, már 8 éve házasok vagyunk, és én is csak vele szeretek lenni, de néha nagyon szeretném, hogy ápolja a barátságait. De nem. Higgyétek el, nekem kellemetlen, hogy mindenki azt hiszi, hogy én fogom vissza, miattam lett visszahúzódó (intelligens haverjai igen becsmérlően szoktak rólam nyilatkozni, eteket úton-útfélen visszahallom). Bár, nem érdekel, hogy ki, mit gondol, meg minden, de szeretném, ha társasági életét is gondozgatná a férjem.
2013. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi még nem vagyunk egy éve házasok, de ahogy nekem szükségem van a csajos órákra, így neki is a pasisra. Általában 2-3 hetenet szokott a haverokkal sörözni nélkülem. Nem is igénylem, hogy ilyen alkalmakkor ott legyek vele, mert csak unatkoznék, hogy már megint narutóról vagy épp valami más olyan témáról van szó amit nem is értek.
2013. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok. Azért írok be Nektek, hogy okuljon belőle nő is férfi is. Nem vagyok "papucs", ahogy ma divatos ezt mondani, de nekem a párkapcsolat azt is jelentette, hogy az ember kevesebbszer megy el így haverozni, meg ez a mindenpéntekenmegyekvelükberúgni és társai.

Amúgy nekem erre régen sem volt nagy igényem, de amióta párkapcsolatban élek, azóta pláne figyelek arra, hogy inkább együtt menjünk el barátokkal találkozni. Leginkább baráti párokkal. Ja és a lényeg: nem tiltjuk egymásnak a dolgot, senki nem láncolja haza a másikat. Hosszú évek alatt én is voltam el mondjuk kb összesen 3-4 alkalommal, mert a párom nem érezte jól magát, vagy sportkocsit tesztelni vagy motorozni mentem el, de ennyi. Ő is néha átmegy barátnőzni, de nem sokszor és nem rendszeresen.


Nekem az ütötte ki a biztit, amikor ez egyik ilyen lehúzó, energiavámpír barátnője azt akarta, hogy a párom aludjon nála egész péntek éjjel. A párom sem ment bele, de nekem ez fura volt egy nő részéről. (Persz, ő egyedül van, nagy a bánata aztán akart maga mellé egy lelki szemetesládát.)

2013. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!