Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed milyen gyakran megy...

A férjed milyen gyakran megy el nélküled pl. : sörözni, haverokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 22:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem regebben evente 1-2 alkalommal ment igy el, de engem is vinni akart, csak akkor mondjuk pont nem ertem ra es ugy voltam vele, hogy a barataival is kell idot toltenie, ne vegyem ezt a pici idot el toluk. Igy ezert ment egyedul. Amiota megszuletett a gyerekunk, egyszer sem ment el (egy regi baratjaval munkaidoben talalkozott 1 orara egyszer, de ennyi). Nem en nem engedem, hanem o nem akar menni, mert ugy van vele, hogy azt a kis szabadidejet a csaladjaval szeretne tolteni...egyebkent most ujabb diplomaba fogott, igy a szabadidobol sok arra megy. Emiatt nem hiszem, hogy el fog jarni mostansag akar egyszer is.
2010. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

Én minden pénteken haverokkal söröző, kártyázó estet tartok, illetve minden vasárnap délelőtt elmegyek focizni.

21/F

2010. jún. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Még ne ma férjem, de ő heti 2-3 alkalommal jár el focizni, plusz egy meccs hetente.. Máshova nem járunk külön igazából.
2010. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se akar nékülem menni de ha tudom, hogy valahova elvágyik (moziba szoktunk sokat) akkor rábeszélem mert szeretném ha kimozdulna amíg én ithon szoptatom babót. :)

Cserébe van olyan lovag, hogy ha tud vigyázz a picire s én is elmehetek fagyizni, sétálni vagy ahova szeretnék.

Egyébként is ithon ülős tipus s lelkizős de attól még mindenkinek jár a kikapcsolódás anlkül, hogy lelkiismeretfurdalása legyen. :)

(én felpontozok)

2010. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ritkán. Kevés barátja van, és amúgy sem egy társasági ember. A legjobb barátjával sajnos leépült a viszonya, de nem az ő hibája miatt. A többiek meg messze laknak. Többnyire velünk van, hármasban mászkálunk ide-oda. Illetve, a húga szokott néha velünk jönni, aki nekem jó barátnőm, és a kisfiúnk keresztanyja.
2010. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor akar. És én is. Nálunk ez nem gond, nem lógunk örökké egymáson.
2010. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ritkán járunk együtt bulizni. más a baráti körünk, nincs közös témánk egymás ismerőseivel. és ha már elmegyek, akkor nincs kedvem az ő nyakán lógni egész este. azt itthon is tudom...
2010. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
szökőévente...
2010. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

elmult 4 évben talán 2x volt nélkülem el este,az is kötelező jellegű céges,ahova nem vihetett,igy 9után le is lépett (7kor kezdtek:D)

itthon jobban szeret lenni,neki az is sok ha együtt 2-3 havonta kimozdulni

2010. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Enyém szinte naponta odavan vagy iszik, főleg régebben, volt egy kis szünet, de most ujrakezdte...

Ennyit a családrol?

2013. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!