Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed milyen gyakran megy...

A férjed milyen gyakran megy el nélküled pl. : sörözni, haverokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 22:37
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
93%
havi 1-szer
2010. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Soha.
2010. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Biztos jó le leszek pontozva, de még soha nem ment el. 14 éves házasok vagyunk, egy gyerekkel. Mindig küldöm, de nem megy... :( Pedig én is jól ellennék itthon a gyerekkel meg a barátnőimmel addig :)
2010. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Bár még nem a férjem, de az a típus, aki szeret a párjával együtt lenni és nem tudja elképzelni, hogy nélküle menjen valahova pasis estet tartani pl. Én is ilyen vagyok, úgyhogy zsák a foltját. :) 4 éves kapcsolat.
2010. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
:)) ÓÓ annyira tudtam, hogy jön a lepontozó, párja egyedül bulizós egyed... :) Pedig én cserélnék Vele!
2010. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Hetente egyszer-kétszer.
2010. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
nálunk is elég rendszeres.ha velem IS töltene egy kis idöt,nem veszekednék ezmiatt.pedig még csak egy éves a kapcsolatunk,22 évesek vagyunk.
2010. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Bár még nem a férjem, 6 éve vagyuk együtt, de soha nem megy nélkülem sehova.
2010. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Közös a baráti körünk, szóval mindenhová együtt mennénk, de épp szoptatok...Szóval most nélkülem jár oda, ahová eddig együtt jártunk.


És az nem kocsma, hanem bibliakör. Hetente egyszer.


Megér ez a válasz is egy lepontozást? Légyszi-légyszi...

2010. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

22,45-ös vagyok.

Köszi a lepontozást! :-) Ezek szerint a rendes pasik, akik inkább a gyerekeikkel foglalkoznak, ha épp nem melóznak, nos azok a férfiak már nem "menők".

Az én férjem is szokott "lazítani", sörözni, haverozni, sőt motorozni is. Havonta 1-2 alkalommal összejövünk a barátainkkal. A gyerekek játszanak, homokoznak, bírkóznak,"ölik egymást", a csajok "felügyelnek" és técselnek (nők mi mást :-) ) a fiúk pedig tűzgyújtás ürügyén elvonulnak a kert végébe , "bandáznak" és söröznek. Együtt vagyunk, mégsem lógunk egymáson. Én nem hisztizek, ha piaszagú és netán becsiccsent.

Minden pasinak szüksége van arra, hogy kötöttségek nélkül lehessen, hogy nyugodtan böföghessen és trágár vicceket mesélhessen. Mi ezt így oldjuk meg és működik! Persze, aki nem bírja elviselni, hogy a párja olykor kifordul magából, az inkább engedje egyedül menni.

2010. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!