Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én utálom az apám néha! Ti nem?

Én utálom az apám néha! Ti nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 20:04
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Istenem ez annyira szörnyű :(

Amiket itt olvasok az kiborít?

Amúgy tudjátok, hogyha bánt titeket az apátok (testileg) akkor fel lehet jelenteni titokban is?

Akkor megszabadulnátok tőle.

Sok sikert és kitartás még egy kicsit :)

16/L

2010. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én szó szerint rühelem az apám. Folyton iszik,napi 20üveg sör(őt eléggé megártja már4üveg is..).Állandóan mindenbe beleköt, ha iszik valaki,ha eszik,ha kijön a szobából stb.Neki sose jó semmi.. Mindenért mi vagyunk a hibások,és mégis anyámnak tört el a keze miatta mert megakarta védeni...és még estig sorolhatnám..
2011. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én is, mert egy gerinctelen senki.. Sajnos a kívülállók szörnyülködnek, hogy milyen borzasztó, de igazából úgy látom nincs erre megoldás, hiába szólsz a hatóságoknak, mire valaki intézkedik az évekig is eltart, ráadásul nem is biztos, hogy foglalkoznak ezzel.. Ez a legrohadtabb dolog ebben az országban, remélem lesz alkalmam ezt majd későbbi életemben valahol szóvátenni, mert iszonyatos érzés, hogy nem fordulhatunk senkihez..
2011. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Én tiszta szívből utálom az apámat! Mindent utálok benne, és a sok gyűlölet miatt már minden idegesít amit csak csinál. Mindenért én meg anyám vagyunk a hibásak, akármi van, egyből ordít, meg lehülyéz, lebarmozik, meg ilyenek. Ha valamit elfelejt, vagy rosszl csinál akkor is mi vagyunk a hibásak, ha rászólunk, hogy nem így kéne valamit csinálni akkor is üvölt mint egy állat. Idegbeteg pszihopata vadbarom. Gyűlölöm!
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Utálom, sokszor úgy beszél velem mint a kutyával, minden ok nélkül.
2012. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én se szeretem, főleg a természete miatt, azt hiszi, ő a legokosabb a Földön, állandóan azt hajtogatja, hogy ez meg az mennyire hülye, meg szerinte úgy jó minden, ahogy ő akarja... Annyira idegesítő, hogy néha rettenetesen összeveszünk, kígyót-békát mondunk egymásra, de ez se érdekli őt, mert azt hiszi, ha egyszer bocsánatot kér, azzal minden el van rendezve. Iszonyat féltékeny, mindig tudni akarja, hol van anya, meg azért puffog, mert szegény kénytelen túlórázni a munkahelyén. Nála kapzsibb embert még életemben nem láttam, az lebeg a szeme előtt, hogy minél kevesebbet költsön és minél több pénzt zsebeljen be, de annyira, hogy például évek óta nem mentünk még kirándulni se, meg semmi, mert sajnálja rá a pénzt. De még ha valamikor el is mentünk régebben, akkor se volt kellemes a vele való együttlét, mert, mint már mondtam, folyton kötekedik, meg hülyeségeket magyaráz. Ezzel szemben egy értelmes gondolata sincs, egy könyvet se láttam még a kezében, amit csak úgy szórakozásból olvasott volna, és ez is nagyon zavar, mert én igazi könyvmoly vagyok. Mindig is távolságtartó voltam vele szemben, de az utóbbi két évben utáltam meg igazán, amikor is kiderült, hogy mennyire gyerekes, kicsinyes, beképzelt. Nem iszik alkoholt, de szesz nélkül is elég rossz( az se túl kellemes, ha az ember apja napokig nem fürdik, például).

Sokszor bunkó az emberekkel, ezt onnan tudom, hogy egyszer egy facebook-postot láttam, amiben azt fejtegették, milyen köcsög is az én apám...

Ráadásul anya meg egy puskaporos hordó, így mindenen kiakad, és zeng a ház az ordibálástól.

Ezt így végiggondolva, nagyon elegem van.

2013. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!