Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én utálom az apám néha! Ti nem?

Én utálom az apám néha! Ti nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 20:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

20:17

Én már sok hozzád hasonló okoskának elmondtam, hogy attól hogy valaki biológiailag az apám attól még nem vagyok köteles szeretni őt akkor sem ha semmi rosszat nem tesz, de az enyém bántotta sokszor az anyukámat akit mindenkinél jobban szeretek, iszik, agresszív, sosem volt hozzám egy kedves szava. Most mondd meg nekem őszintén te mit éreznél egy ilyen ember iránt, akiben nincs szeretet?


Oké, hogy durva ha valaki mondjuk azt mondja hogy "utálom apámat mert nem enged el buliba, nem veszi meg nekem ezt meg ezt" de a legtöbb ember szerintem nem ilyen okok miatt mondja ezt hanem azért mert:

az apja alkoholista

terrorizálja a családot

bántotta őt lelkileg, testileg

elhagyta, és többé felé sem nézett(bár én ennek jelen esetben örülnék, de mindegy)

2010. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Olyan fura látni amikor írjátok hogy utáljátok az apukátokat meg hogy milyen problémáitok vannak vele. Én szemály szerint tök szeretem az apámat és tök jó fejnek tartom meg minden . Úgyhogy sajnálom azokat akiknek rossz a kapcsolata az apjával =(
2010. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Szerintem ugyanezt a kérdést tegyétek fel magatoknak pár év múlva... meg lennék lepve ha akkor nem szégyellnétek el magatokat... Utálni a saját apádat? Érzitek a szó súlyát?"


Miért nem lehet utálni egy apát? Miért nem lehet utálni egy olyan embert, aki évekig felénk sem néz, pedig lenne rá lehetősége, tengődik a világban, néha hiteget, aztán csalódást okoz, nem támogat, nem érdekli, mi van velünk, aztán, mikor nagykorúak leszünk és már nem kötelessége segíteni, akkor elvárja, hogy mi segítsünk neki? Miért nem lehet? Ha ő egy utolsó, senkinek tart minket, akkor mi, gyerekek miért nem tehetjük meg ugyanezt? Őszintén kérdezem, ha van rá válasz, akkor légyszíves tájékoztassatok már.

2010. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

20:28

Teljes mértékben egyet értek.

Én is örülnék ha inkább elment volna és nem nézne felém többet, legalább nem kellene minden nap gyomorideggel hazajönnöm, hogy megint mi vár rám...

Van akinek meg kell tanulni korán túlélni...

2010. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mit tesz amiért ezt érzed?
2010. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én is utálom. Egy idegbeteg, kötekedős, okoskodós ember. Állandóan leszól olyan apró dolgok miatt h pl mikor nyitom ki az ablakom, mit eszek, hova megyek, mire költök(a saját pénzemből mert ő egy fillért nem ad az ösztöndíjjamból élek).Régen nem volt ilyen csak egy pár éve hülyült meg de nagyon kész vagyok már tölle. De végre mostmár egy pár hét múlva elköltözök, nagyrészt miatta mert elegem lett belölle. 15 évesen bezzeg nem szólt bele semmibe, most meg 21 éves vagyok főiskolára járok, jól tanulok, és mégse vagyok sose elég jó neki. Mindig talál valami olyat amibe beleköthet! De nem csak velem hanem anyuval meg a nővéremmel is ezt csinálja.

21/L

2010. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én csak arra voltam kíváncsi hogy ti néha "nem szeretitek-e" az apukátokat !! Én nagyon sokszor szeretem csak NÉHA olyan dilis !!!
2010. jún. 14. 13:26
 18/26 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, egész életében azon fáradozott, hogy mindent megadjon nekünk és ezt önzetlenül tette. Sajnos nagyon sok embertől hallom, hogy nem szereti az apját és nagyon sajnálom, mert ez egy örök lelki fájdalom lehet. Bocsássatok meg neki, mert ő csak ennyire volt képes.
2010. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A tiedet nem ismerem, de az enyémet...

... utálom azt az embert,aki folyton bánt,kritizál és rettegésben tartja a 14 éves lányát! Szóval,igen,útálom apámat! Sohase szerettem,maximum 4 éves koromig éreztem azt,h szívből ki tudom mondani azt,h apa..

2010. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

20:33


Bárcsak az enyém se élne velünk. Még levegőt venni is rettegek..

2010. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!