Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez annyira igazságtalan, ugye?!

Ez annyira igazságtalan, ugye?!

Figyelt kérdés

Annyira feltud dühíteni amikor jómódban élő "gyerekek" nyígnak hogy milyen nehéz az életük,és mennyi problémájuk van...annyira igazságtalan...van aki vért izzad egy diplomáért vagy akár egy ruhadarabért...


Nem provokálni szeretnék,bár a kérdés úgy hangozhat de nem bírom magamban tartani...!


2010. jún. 12. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Halálos betegnek jól jön pénz, magánkórház nem kiégett nővérekkel, alaposabb vizsgálatok. Hospice ház helyett tengerpart közelében haldokolni stb
2010. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny vagy irigy,én tudtam élni a lehetőségekkel de voltam a másik oldalon is...!

Gonoszak az emberek és buták,mert a pénz butit...ez bánt...

2010. jún. 12. 18:00
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy butít a pénz, azok eleve buták.


Annyi lehet, hogy akinek van pénze az jobban meg meri mutatni önmagát, nem sakkozik azon, hogy értelmesnek tűnjön vagy elfogadják meg ilyenek.

2010. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kő kemény igazság az hogy a pénz igenis - sokszor boldogít! vagyis inkább úgy mondanám ha nicns az elszommorít. nem ez az egyetlen feltétele a boldogságna -persze.

De láttam családokat szétmenni mert annyi vita volt a pénzen, és láttam embert meghalni mert nem volt pénze!

Úgyhogy igen...alapjáraton szivesebben vagyok szegény szeretetben és békében, de vannak szituk mikor éppen ez a béke és szeretet megy ráa pénzelenségre.

2010. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Aki gonoszaz mindig az volt legfeljebb nem vetted észre. Nem a pénz miatt lesz az. Az meg hogy nem tud élni a lehetőségeivel. Az sem a pénzen múlik hanem az p tehetségén .
2010. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
13/L! És pl a samsung corby olyan nagy dolog?osztálytársamnak is van és mondhatni szegény..és ha valaki megdolgozik ezekért,akkor mért ne kaphatná meg ajutalmat?én azt rühellem amikor valakinek nem becsületes módon van pénze,és mindent megkap,ráadásul dicsekszik is vele!naaz a gáz
2010. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Sekélyes barmok mindig voltak, most is vannak, és mindig is lesznek. Ne hergeld magad velük; felesleges. Nézd meg őket 20 év múlva - majd akkor látni fogod, Neked mennyi vel jobb!
2010. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!