Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez annyira igazságtalan, ugye?!

Ez annyira igazságtalan, ugye?!

Figyelt kérdés

Annyira feltud dühíteni amikor jómódban élő "gyerekek" nyígnak hogy milyen nehéz az életük,és mennyi problémájuk van...annyira igazságtalan...van aki vért izzad egy diplomáért vagy akár egy ruhadarabért...


Nem provokálni szeretnék,bár a kérdés úgy hangozhat de nem bírom magamban tartani...!


2010. jún. 12. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el mindenkinek meg van a maga problémája!

Nekik nem a pénz, hanem lehet, hogy más!

2010. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Attól hogy valakinek van pénze még lehetnek nagyobb problémái mint neked... A pénz nem old meg mindent.
2010. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

jaj nekem is van ilyen osztálytársam.

az apja fogtechnikus

tiszta gazdagok és egyfolytában azon nyavalyog hogy soha nem kap semmilyen cuccot (megjegyezném, hogy 2converse cipője van, samsung corbija, és kb. 20 nem yorkeres pólója)

és tük idegesítő, mert folyton nyavalyog.

13/L

2010. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De ha egyszer belekerülnének egy igazi problámás helyzetbe az ilyen emberek akkor rögtön másképp látnának mindent,és nem lenne nnyi gonoszság a világban...
2010. jún. 12. 17:48
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

De ha szűken csak a pénz kérdést nézzük, mert azért is szokott sírni a szájuk - hát sz*rd le

mindenkinek a saját baja a legnagyobb. Nézz el felette, ez sosem fog változni. És te sem tudod mi a legrosszabb, te sem láttad a legnagyobb szegénységet... Igazságtalan, az élet is az, az is az hoyg ekkora különbségek vannak, de minek foglalkozol vele?

2010. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

előbb utóbb mindenkit utolér valami...

sajnos sokszor én is panaszkodom, pedig ha belegondolok mindenem megvan, egyetemre járok, párom, lakásom (mármint albérlet), barátaim, egészségem...

Mégis sokszor "szenvedek" hogy de sz.r nekem:-S

Sajna az emberek ilyenek...biztos van aki nálam rosszabb helyzetben van, de vannak 1ooo-en akiknek nincs olyan bajuk mint nekem (pl. pénz.)

Van aki gürizik a diplomájáért, más megveszi, mert megteheti...ez van...

Az a lényeg, hogy mióta meghallottam ezt a mondást:

"Sírtam mert nincsen cipőm, addig míg nem találkoztam valakivel akinek nem volt lába...:-S" azóta visszafogom magam, mikor panaszkodnom kell...

Sajna mindenkinek a saját baja a legnagyobb...

2010. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, gondolj bele inkább ahelyett hogy utálkoznál! Egy példa, mit ér a pénz ha pl a szüleid vernek vagy alkoholisták, vagy gyűlölnek? Szerinted pénzzel megoldható amit okoztak? Vagy pl mit ér a pénz ha halálos beteg vagy? És még ezer ok lehet! Te is elég nagyra vagy magaddal hogy nálad nagyobb gondja senkinek nincs.
2010. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem halálos betegségem van, agyi áttétel, én kiírhatnék egy ugyan ilyen kérdést, ahol pl. az ilyen kérdés kiíróit fikázom. De nem teszem. Vajon miért?
2010. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok nagyra,nem panaszkodom mert ahogy előttem írták:"...van lábam..."


Lehet rosszul tettem fel a kérdést...annyira rossz azt látni hogy bizonyos emberek nem tudnak élni a lehetőséggel amit kapnak...és az hogy akik a lehetőséget biztosítják félrenevelik vagy viszik az ilyen emberek útjait..és ezért tart ott a világ ahol tart...

2010. jún. 12. 17:58
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Vannak nagyon nagyon gazdag ismerőseim, nekik is megvannak a problémáik, és ugyanúgy éreznek meg minden. Sok dolgot nem értenek, éreznek milyen lehet átélni, de senki nem hiperempatikus. Nem panaszkodóak, a panaszkodás tökre nem pénz függő, valszeg te se vagy olyan gazdag mégis itt panaszkodsz. Állítólag genetikailag is olyanok mint mi.
2010. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!