Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Ha odajutnék...

Normális ez? Ha odajutnék ugye másként gondolnám?

Figyelt kérdés

Párommal beszélgettünk és feljött a téma mi lenne ha különmennénk(szerencsére ez csak elmélet,jól müködik a kapcsolatunk)Abban mindketten egyetértettünk hogy keresnénk magunknak párt,hisz ez a normális.Aztán kedztem el azon filozni hogy dehát azzal le is kellene feküdni és én arra képtelen lennék.Nincs bajom a férfiakkal,megnézem ha látok egy jóképű pasit de ha belegondolok hogy úgy hozzámérne bárki kiráz a hideg,undoritónak tartom a dolgot.

Más is igy van ezzel aki tartós kapcsolatban él?A párom után nekem sohasem lehetne normális kapcsolatom?


2011. okt. 12. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szétmennénk, akkor egy jó idejig biztos nem tudnék mással lefeküdni, de az idő és a hihetetlen libidóm biztos lehetővé tenné bizonyos idő után.
2011. okt. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most természetes, hogy így érzed, de előbb utóbb ez megváltozna, amint elkezdenél valamit érezni másvalaki iránt.
2011. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt egy kisebb szünetünk,randiztam egy fiúval,kedves volt helyes,ugy nézett ki müködhetne a dolog,de a szájrapuszinál már leblokkoltam,nem is volt több randink.
2011. okt. 12. 08:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem... ha szakítottok majd, kell egy idő hogy feldolgozd, és csak utána tudnál mással kapcsolatot kezdeni. Ez normális, nálam így volt...
2011. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minek kell ilyesmin gondolkodni? Örülj annak, hogy minden rendben köztetek.

Ha mégis valami baj lenne, és szétmennétek, el kell telnie egy bizonyos időnek, és akkor úgyis keresnél magadnak valaki mást.

Ez így működik.

2011. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod előtt voltál már mással?

Ha igen, akkor látod, működött már mással is.

Ha nem, akkor nyilván azért nem könnyű elképzelni mással. De ha szétmennétek és rá lennél "kényszerítve", plusz tetszene valaki, vonzódnál hozzá, akkor pont az lenne a természetes, hogy kívánod is őt.

Szerintem annyi olyan helyzet van egy ember életében, amitől előre tart, fél, aztán ha ott van a helyzet, megoldja. Erre van is egy jó mondás: "Akkor menj át a hídon, ha odaértél." Felesleges előre agyalni dolgokon, amikor ebben a helyzetben találod magad, már nem ugyanaz az ember leszel, aki most (lehet pl. hogy pont te szakítasz a pároddal, mert beleszeretsz valaki másba).

2011. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én férjnél vagyok, és soha nem csalnám meg a páromat, pillanatnyilag nem is izgatnak más pasik, még csak annyit se gondolok, róla, hogy húúú, de helyes. De a férjem előtt volt 2 barátom (10 év alatt). Tehát van élet az ex után is. :)

Ha beleszeretsz másba, kívánni fogod.

2011. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így láttam,mikor az exemmel jártam! Egyszerűen nem tudtam volna elképzelni, hogy valaki más férfi hozzámérjen!


Aztán szakítottunk.Felkerestem egy régi exem és lefeküdtem vele.Ezerszer jobb volt,ahogy simogatott órákon át,mint bárkivel.Persze vele sem vagyok együtt :D



Eltelt jópár hónap,és még mindig nehéz elképzelnem, hogy milyen lenne,ha valaki újra megcsókolna,megsimogatna.Közben pedig nagyon vágyom rá,és a libidóm is magas.


Szóval a kérdésben foglaltak teljesen normálisak!

2011. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!