Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyukámnak?

Hogy mondjam meg anyukámnak?

Figyelt kérdés
Az osztályban már minden lánynak ki van szedve a szemöldöke, csak nekem nincs. Nagyon zavar, mert elcsúnyítja az arcom, de nem merem elmondani anyukámnak. L/15
2010. jún. 12. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

14:23-nak: lassan feleség? :D Na ezzel ne állj elé, mert tuti, hogy szívritmuszavart kap. :)))


Amúgy. Én is ilyen bajokkal küzdöttem, bár nem azért akartam kiszedetni, mert mindenkinek ki van.. hanem, mert úgy éreztem ronda vagyok. Kb. 14 éves voltam, mikor elmentem kozmetikushoz. Azóta rendszeresen járok.

Anyuval mentem el.. ahhoz a kozmetikushoz, akihez ő is jár.. :) Beszélj vele, őszintén! Biztos megfogja engedni, elvégre kamaszodsz, fontos, hogy szép légy. És szerintem ezt nem oszt, nem szoroz.. :)

Sok sikert.

2010. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem gondoltam hogy egy szemöldök kiszedés olyan nagy dolog hogy be kell jelenteni... :S Fogj egy csipeszt, és ess neki.
2010. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
sztem ne szedd ki magadnak! a végén elrontod, nem egyforma lesz, stb... én magamnak csak úgy tudom, hogy a kozmetikus kiszedte, sé a visszanövő szálakat tépem csak ki..
2010. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

egyszerű.

"anya, nagyon zavar a szemöldököm, ki szeretném szedetni."

én 14 éves vagyok. nekem nincs ilyen bajom, mert szabályos szemöldököm van :)

2010. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14:23 nem azért akarom kiszedetni, mert mindenkinek ki van szedve, hanem, mert az egész arcomat elcsúfítja és nagyon zavar.
2010. jún. 12. 14:59
 16/21 A kérdező kommentje:
elírtam, 14:32
2010. jún. 12. 15:01
 17/21 anonim ***** válasza:
És megtiltotta?
2010. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nem tiltotta meg, még nem is tudja.
2010. jún. 12. 20:56
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vesztesz vele semit ha megmondod anyudnak mikor jókedve van. Csak ne úgy kezd, hogy mindenki másnak is kivan szedve mert akkor tuti nem a saját vágyad, hanem tömegdivatot éreztetsz vele.


Egyszer engem is basztattak az osztálytársam, hogy megkéne csinálnom. Megkérdeztem mégishonnan gondolja? alul?felül? oldalt? ő se tudta engem meg nemérdekel ugyhogy többet nempiszkált vele. Ugyhogy én se szedem 21L

2010. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Akkor miért írtad, hogy nagy zavar, hogy mindenkinek ki van szedve, csak neked nincs? :)

Gondolom emiatt is kiszeretnéd szedetni. De ha már 15 évesen ezt se mered elmondani anyukádnak, mi lesz, ha a barátodat akarod bemutatni? :D

2010. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!