Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyukámnak?

Hogy mondjam meg anyukámnak?

Figyelt kérdés
Az osztályban már minden lánynak ki van szedve a szemöldöke, csak nekem nincs. Nagyon zavar, mert elcsúnyítja az arcom, de nem merem elmondani anyukámnak. L/15
2010. jún. 12. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát szedesd ki 15 éves vagy könyörgöm, ettől még nem lesz ribanc!

Mond meg neki, hogy dus a szemöldököd, formátlan és ha kozmetikushoz elmész kiszedetni akkor szép formája lesz és a szemedet is kihangsúlyozza, megváltoztatja az arcodat!

2010. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
nem mered? hát...én 14 vagyok. Alapból az arcom is nagyon pattanásos volt, és ugye el kellett már menni kozmetikushoz (fényképezkedés, emg engem is nagyon zavart). kérdeztem tőle h kiszedethetem-e, mondta h nem, de aztán annyit mondtam neki h végül megengedte. és neki is tetszik a végeredmény ;). max ha nem egedi, menj el egyedül...
2010. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért ne szedesd ki, mert mindenkinek ki van szedetve, ez hülyeség. Ha nagyon akarod, menj kozmetikushoz, párszáz forintért kiszedi, anyukád meg úgyse fogja utána visszaragasztani :)
2010. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
31%
Én 13 vok de már 10 évessen is szedtem. Ez egy ök alap dolog, minden lánynak meg kell tennie előbb- utóbb. Egyszerűen szedd/ szedesd ki, ha anyukádnak nem tetszik akk mondd meg neki: "hahó anya 15 éves vok, lassan feleségül is mehetek vkihez! 3 év és felnőtt leszek!!"
2010. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

alap dolog, minden lánynak meg kell tennie előbb- utóbb


Ezek szerint én nem vagyok lány :D 20 éves vagyok, soha egy ujjal se nyúltam a szemöldökömmel, és nem is fogo, nem tudnám magam elképzelni kiszedett szemöldökkel.

2010. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
*szemöldökömhöz
2010. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Egyszerűen állj elé (amikor nem ideges, nem fáradt...) és mondd azt, hogy szeretnéd kiszedetni a szemöldököd, mert úgy sokkal jobban éreznéd magad, és ha véletlen nem tetszik az eredmény, úgyis hamar visszanő. Esetleg kérd meg, hogy ajánljon valakit, aki kiszedi.:-)

Biztos jó néven veszi, hogy a tanácsát kérted. Szorítok Neked!:-)

2010. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Senki nem képes magának kiszedni a szemöldökét? :D Hova jut a világ.
2010. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

14:25

irigyellek, biztos nagyon szép, szabályos a szemöldököd, ha még tényleg nem gondoltál rá

2010. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
miért kell osztani? ez szeritnem igenis probléma. én is ennyi idős voltam. mondtam anyának, hogy el akarok menni kozmetikushoz bajuszt szőkíttetni és szemöldököt szedetni. visszakérdezett, hogy minek. én meg közöltem, hogy mert szeretném. azt mondta, hogy oké és felhívta a kozmetikusát, hogy mikor mehetnék. nem egy nagy összeg, 500 alatt megúszod, ez tuti.
2010. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!