Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltak már nyári romantikus...

Voltak már nyári romantikus élményetek?

Figyelt kérdés
pl balaton parton összejötetek egy pasival de és amíg ott nyaraltatok jol éreztétek magatokat és imádtátok egymást de utána meg midnennek vége és soha többet nem halotatok egymásrol:D
2010. jún. 11. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát, hogy őszinte legyek nem igazán. Mivel én már felnőtt vagyok így ilyen kalandom nem is lesz, nálam nem olyan problémás a találkozás, mint egy tizenévesnek. Minden esetre azért sajnálom, hogy nem volt ilyenben részem, akármennyire is feláll a hátamon a szőr a romantika minden formájától:)
2010. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt, 5évvel ezelőtt!

Megismertem egy csodás pasast, nagyon jól elvoltunk, kedveltük egymást ez egy hónapig tartott!

2 volt a baj hogy ő nem magyarországi volt, hanem Horvátországban élő magyar srác.

Én pedig a az ország másik végén laktam.Debrecenben!

21évesek voltunk.Volt telószám csere is azután egyszer kétszer hívtuk egymást de annyi volt!Sajnos!

Nem is tudunk egymásról semmit.

2010. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát miért nem hívod fel?
2010. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
velemnem történt meg de nempont ilyenre vagyok kiváncsi hanem ilyen romantikus sztorikra tökmidnegy milyen ez csak egy példa:D
2010. jún. 11. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyaralni voltunk a családdal a Balatonon és a pincér fiúnak megtetszettem és a tányért úgy tette le elém, hogy egy titkos kis üzenet cédula volt a tányér alatt nekem címezve.
2010. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és mi lett a vége?:D
2010. jún. 11. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!