Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normalis?

Saku14 kérdése:

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

A hugomnak van baratja 3-4 honapja , eddig a hugom jart a fiuhoz , mosmar a fiu jar hozzank


Amikor megerkezik anyanak koszon csak aki a konyhaba szokott lenni mi a masik tesommal a nappaliba kesobb szokott megjonni apa . Nos a hugom es ez a fiu csak vegig a szobaba vannak es sikongatnak . Amikor elmegy a fiu haza akkor mondja a hugom elmegy xy .. Ennyibol all az egesz h jon a palija koszon anyamnak aztan megy a szobaba es aztan megy .. Nem is beszel velem mega masik tesommal , apammal egyszer beszelt az is csak ugy h apa szolt a hugomnak h miert ilyen a baratja h nem beszel senkivel , meg mondta apa h ez igy elegge felre ertheto h jon meg megy .

Szerintem mashogy kene viselkedjen .


2018. márc. 27. 15:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%
Hát, az egy dolog, hogy a húgod miatt jár hozzátok, de azért az, hogy csak anyádnak köszön, szimpla bunkóság.
2018. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk, apád helyében engem is zavarna, ha jarna a lányomhoz egy srác, akivel két szót nem lehet váltani, köszönni nem tud, jóformán csak "üríteni" jár oda.
2018. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy nem tud köszönni? Még a kérdező is leírja, hogy köszön rendesen az anyjának. Valószínűleg azért csak neki, mert vele találkozik. Talán végig kéne caplatnia egy idegen lakáson, hogy minden egyes helyiséget felkutatva üdvözöljön mindenkit? Ja és mellé még kezdjen el beszélni saját magáról, hiszen nem ismerik.

Nagyon életszerű szituáció, ti komolyan soha nem fogadtok vendéget?

Egy vendégtől pont az az illetlenség, ha csak úgy betoppan egy random szobába, ahol egyébként semmi dolga nem lenne és ráköszön a bentlévőkre. Holott nekik kéne kibújni a szobából és üdvözölni a vendéget, amennyiben kíváncsiak rá (ha nem, akkor is illene, de ezt a kérdező meg az apuka úgysem fogja fel).

Most képzeljétek el, hogy történetesen ti dugtok a párotokkal a saját szobátokban, erre a Marika néni a szomszédból benyit hozzátok, "hogy "Szervusztok, csak anyukátokhoz jöttem, de illetlenség lenne nektek nem köszönni külön!". Örülnétek neki vagy nem tartanátok kissé furának a helyzetet?

2018. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
49%
amúgy az alapprobléma nem az, hogy nem beszélget másokkal (bár illene azt is...), hanem hogy mindenki hallja, hogy mit csinálnak az ajtó mögött. nem vagyok se 20 éves irigy szűz 3,14na, ahogy az egyik hozzászólásban írták, se egy prűd nő, viszont a sajátomon kívül senki szexuális életére nem vagyok kíváncsi, a családtagjaiméra meg pláne nem. nem tudom, a kérdező húga mit szólna, ha neki kéne hallgatnia pl. hogy hogy dugják a nővérét....
2018. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!