Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normalis?

Saku14 kérdése:

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

A hugomnak van baratja 3-4 honapja , eddig a hugom jart a fiuhoz , mosmar a fiu jar hozzank


Amikor megerkezik anyanak koszon csak aki a konyhaba szokott lenni mi a masik tesommal a nappaliba kesobb szokott megjonni apa . Nos a hugom es ez a fiu csak vegig a szobaba vannak es sikongatnak . Amikor elmegy a fiu haza akkor mondja a hugom elmegy xy .. Ennyibol all az egesz h jon a palija koszon anyamnak aztan megy a szobaba es aztan megy .. Nem is beszel velem mega masik tesommal , apammal egyszer beszelt az is csak ugy h apa szolt a hugomnak h miert ilyen a baratja h nem beszel senkivel , meg mondta apa h ez igy elegge felre ertheto h jon meg megy .

Szerintem mashogy kene viselkedjen .


2018. márc. 27. 15:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves a hugod?
2018. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
A szobaban "sikongatnak"? most akkor vagy 10 évesek, vagy nem tudnak csendben dugni... Nem tudom, melyik a jobb.
2018. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
A hugom 16 es a palija is . Ja es szoktam hallanni dugas hangot meg sikitast is , anya szerint jatszanak csikizik egymast
2018. márc. 27. 16:47
 14/34 anonim ***** válasza:
56%

Hát szerintem nincsen igazad.


Ő a tesódnak a barátja, hozzá megy, mert vele akar lenni, beszélgetni, filmezni, szexelni stb., (teljesen mindegy, hogy mit csinálnak...ezért nem értem ezeket a csak dugni jár kommenteket...max. arra jó, hogy kvázi lekrvázzátok a hugát), és nem hozzátok megy. Ő hívta meg, nem ti. Értelemszerűen ott vagytok ti is, ezért köszön annak, akivel találkozik, ahogyan illik. Most mit kellene még csinálnia szerencsétlen gyereknek? Nyitogasson be minden szobába, hogy hol vannak a többiek, mert nekik is kellene köszönnie? Keressen meg mindenkit egyesével, mert "jaj, muszáj mindenkivel beszélgetni"? Ülljön oda hozzátok vacsorázni, mintha otthon lenne? Talán, ha elgondolkozol rajta, akkor rájössz, hogy nálatok ő egy vendég! Talán nektek kellene felemelni a hátsótokat és odamenni, köszönni neki és, ha akartok vele valamiről beszélgetni, akkor ezt megtenni, nem? Nem is értem, hogy mit vártok...Talán hívjátok meg ebédre vagy vacsorára vagy hívjátok el magatokkal egy hétvégén kirándulni a környéken és akkor legalább tudtok vele beszélgetni, jobban megismeritek. Mikor készülődne, akkor mondhatnátok neki, hogy "maradj még nyugodtan, pont most lett kész a süti vagy csináltam szendvicseket vagy mit tudom én, egyél velünk egy-két falatot" stb... Most ez olyan nehezetekre esne?


Egyébként én nem vagyok olyan, aki nagyon ragaszkodik az illemszabályokhoz meg ilyenek, szóval én aztán nem csinálok belőle problémát, ha valaki nem így tesz és csinálja a dolgát ugyanúgy ahogyan addig, mert most nem az angol királynő vagyok, hogy nem tudom hány fős küldöttség várjon és miattam megálljon az élet... Szerintem őt sem zavarja ez a helyzet, nem hinném, hogy ő ezt elvárja tőletek. Ugyanakkor az már szerintem tényleg pofátlanság és nevetséges, ahogyan te gondolkodsz...Most te tényleg elvárnád tőle, hogy mindenkihez csak úgy odamenjen beszélgetni??? Szerencsétlen gyereknek biztos így is kellemetlen, mert az ilyen alkalmak kellemetlenek szoktak lenni, biztos tart tőle, hogy ki mit gondol róla, nem tudja, hogy kivel hányadán áll, nem is ismer titeket. Lehetséges, hogy ő eleve nem egy közvetlen vagy nyitott típus, hanem inkább félénkebb vagy mit tudom én, de úgy eleve az ember picit mindig feszélyezve érzi magát egy új környezetben, új emberek között...Nektek kellene segíteni neki, hogy jobban érezze magát nálatok! Ha meg odaülne közétek tv-t nézni vagy ott ücsörögne veletek a nappaliban, akkor meg az lenne a bajotok, hogy "mit képzel, azt hiszi, hogy már itt is lakik?", "miért nem száll le rólunk?", "mit akar, menjen az xy-nal, ahhoz jött"...

2018. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Aha ertem , de en egyetertek azokkal akik azt irtak h d...ni jon ..

Apa is ezt feltetelezi

Ja es volt a masik hugom szulinapja volt torta meg minden ..

Egesz vegig nem beszelt semmit hanem elkulonult a hugommal es suttogtak

2018. márc. 27. 16:57
 16/34 anonim ***** válasza:
81%
Mar miert ne mehetne d**ni? Egyutt vannak nem??? Ne feltekenykedj
2018. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%
es akkor mi van ha tenyleg dugni megy?:D mondom en hogy irigykedsz xd
2018. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem feltekenykedek de nem hoz ez a viselkedes jo fenyt rajuk.
2018. márc. 27. 17:03
 19/34 anonim ***** válasza:
61%

😂😂😂😂😂

Gondolom valami 20 éves szüz p***a vagy

2018. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Apa is tobbszor kiabalt a hugommal h nem lesz itt szex szoba , es szerinte azert vannak itt mert a fiu szulei nem engedik h naluk legyenek ha esetleg felcsinalna a hugomat , h akkor az nem az o feleloseguk .. Raadasul a fiu nak gyakorlatilag apam veszi az ovszert , mert azt a penzt megkapja a hugom es o veszi azt is
2018. márc. 27. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!