Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Patrícia...

Mi a véleményetek a Patrícia névről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 10:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sajnos az a sötét tyúk jut eszembe róla, akivel Szex és New York 2-t reklámozták egyszer. Az a képsor beleégett az agyamba és egyenlővé vált a Patríciával. :S De ha ettől elvonatkoztatunk, akkor szép hangzású név. A becézéshez csak annyit, hogy ha rossz indulatból ki lehet találni beceneveket, akkor jóindulatból is. :) Az ilyen csúfolódást meg kinövik, és addig ott a 2. neve.
2010. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%
11:55-ös: nekem sem tetszenek az általad említett nevek (Ketrin, Dzsenifer stb), de azzal nem értek egyet, hogy felnőttként kiröhögik, mivel a mostani kisgyerekek felnőttkorában ezek a nevek már jóval elterjedtebbek lesznek, és nem fognak rájuk furcsán nézni...
2010. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem gyere be.Egyből a "médiasztár "jut eszembe!:)
2010. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
10%
Nekem mindig a pattogatott kukorica jut róla eszembe :DD
2010. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
10%
szabó patrícia jut róla eszembe...olyan hülye név...
2010. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem először tetszett, de van egy lány aki egy nagy egoist aés mindenkit lenéz, úgyhogy nagyon megutáltam a nevet
2010. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Patti Majonéz.

Egyébként egy beképzelt lány jut eszembe, aki rengeteget bántott az általánosban.

2010. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!