Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, jelent valamit ha egy...

Számít, jelent valamit ha egy férfi nem hajlandó venni virágot a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Párom nem hajlandó venni nekem virágot,pedig nekem nagyon jól esne.Azt mondta hogy ő még egy nőnek sem vett virágot.Decemberbe volt a születésnapom akkor se kaptam,pedig reménykedtem azt a választ kaptam ---majd ha nem számítasz rá kapsz!Nah én azóta nem számítottam rá,mégse kaptam.Ma volt a hónap fordulónk.Ma is reménykedtem de sajna megint csak egy csokit kaptam.Miért olyan nehéz megvenni azt a virágot?Mikor tudja hogy azt szeretnék mindennél jobban?Amúgy együtt élünk.Mindketten 25 évesek vagyunk.
2010. jún. 9. 20:49
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Amúgy kedves a párom,figyelmes.Lehet hogy tényleg már csak makacsságból se hoz.

Azért várom még a válaszokat.köszike

2010. jún. 10. 07:17
 22/25 anonim ***** válasza:
51%

Én azért nem kapok, mert drágállja a 800 Ft-ot egy szál rózsára, és inkább mást vesz nekem abból a pénzből, amúgy nem spúr, mindketten egyetemisták vagyunk, két éve együtt, és inkább elsörözzük azt a pénzt :)

A kapcsolat elején kaptam virágot, majd ha dolgozni fog, akkor is fogok, most megértem. Ne aggódj, lehet nálatok is ez a helyzet.

2010. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát mi nem vagyunk egyetemisták,sajnos:)Mindketten dolgozunk úgyhogy futná egy szál virágra:(
2010. jún. 10. 17:21
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves,figyelmes?!Ez a lényeg!

Semmire se mennél napi hatalmas csokor virággal ha pl. inna,goromba lenne veled,és bűnbánásból kapnád a virágot.Hát nem jobb így?!

Én ismerek olyan lányt akinek este mindig részegen ment haza a férje,megverte,lezavarta az ágyról...,másnap mikor józanul felkelt,megbánta az egészet,akkor kedveskedett a lánynak mindennel,volt virág,süti... Sokra ment vele a lány.:(

2010. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 17:00

Be ne vedd ezt a 800ft/szál rózsa szöveget! Ennyi pénzért a T.scoban 9 szálat kapsz!

2010. jún. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!