Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi úgy ad ékszert a barátnőjének, hogy a felét kifizetteti?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már fiatalok, évek óta vagyunk laza kapcsolatban (nem együttélés) a párommal. Sosem volt egy gáláns típus anyagilag, nem kaptam tőle ajándékokat, de én ezt soha senkitől nem is vártam el, szerencsére nem vagyok anyagias típus. A múltkor hozott nekem egy ezüst láncot, hogyha tetszik és hordanám, vegyük meg felesben. Megjegyzem, nem volt egy nagy értékű lánc, és elvárta hogy kifizessem a felét. Normális dolog ez egy felnőtt férfitól, akit gyakorlatilag éveken keresztül én láttam vendégül a saját lakásomban, és semmivel sem állok jobban anyagilag, mint ő, sőt.. Megmondom őszintén, a meglepetéstől rábólintottam az "üzletre", de rosszul esett, az ismerősök erről alkotott véleményét már nem is említem...Ti mit gondoltok erről?
2009. jún. 16. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
hát... ne haragudj, de az elmondottak alapján elég parasztnak tűnik a barátod
2009. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az nem ajandek ha te is belefizetsz.
2009. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
pff..........ez igazi meglepetés lehetett!!!!!:-)
2009. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a legtöbb nő hozzávágná a fejéhez a láncot aztán kidobná a pasit.
2009. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hát eléggé nem szép tőle. Akkor inkább már ne adjon semmit...gázos, hogy a felét veled fizetteti ki,pláne,hogy egy ezüst lánc nem kerül milliókba. őszintén semmi jó véleményem sincs a pasiról...bocsi
2009. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy inkább, akkor már ne adott volna semmit. Ennek így semmi értelme, semmi logika...én a helyedbe biztos megmondanám neki, hogy bunkó paraszt módjára viselkedett.

Vagy veszünk v.kinek ajándékot vagy nem...

2009. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről. Ez nagy bunkóság volt tőle, viszont szerintem a célja az volt hogy örömöt szerezzen neked. Eléggé bunkón viselkedett, ezt meg kell beszélnetek szerintem.
2009. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedbe biztosan nem fizettem volna ki elmondtam volna a véleményem és elküldtem volna a francba
2009. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát, az a véleményem, hogy sz#rrágó. Fizesd ki, aztán dugja fel a seggébe...mit akarsz egy ilyen pasitól?

Mondjuk hallani a legendákat, ismert politikus fia leviszi a Tiszához a barátnőjét, hogy ne kelljen vonatoznia, aztán kifizetteti a csajjal a benzint...

Szerintem eztán nyújtsd be neki a számlát a kajáról, ill. csapj elé egy kis papírt, hogy kiszámoltad, mennyivel tartozik a rezsibe. Aztán ha felszedte az állát a földről, nagy ívben rúgd ki.

2009. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót akart, de eléggé szarul fejezte ki ezt. Mondd meg neki, hogy jól esne egy ajándék, de ha csak annyi pénze van, hogy a felére telik, akkor vegyen fele annyiba kerülőt, de az legyen igazi ajándék...
2009. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!