Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, jelent valamit ha egy...

Számít, jelent valamit ha egy férfi nem hajlandó venni virágot a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Párom nem hajlandó venni nekem virágot,pedig nekem nagyon jól esne.Azt mondta hogy ő még egy nőnek sem vett virágot.Decemberbe volt a születésnapom akkor se kaptam,pedig reménykedtem azt a választ kaptam ---majd ha nem számítasz rá kapsz!Nah én azóta nem számítottam rá,mégse kaptam.Ma volt a hónap fordulónk.Ma is reménykedtem de sajna megint csak egy csokit kaptam.Miért olyan nehéz megvenni azt a virágot?Mikor tudja hogy azt szeretnék mindennél jobban?Amúgy együtt élünk.Mindketten 25 évesek vagyunk.
2010. jún. 9. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

mi 4 éve együtt vagyunk,1 kókadt útszéli virágot se kaptam:D


mert kár leszakitani a virágot,cserepeset meg nem vesz, az anyjának is én veszem anyák napján,magátol nem venne...



de egyéb más ajándékot kapok,meg elég nagy ajándék hogy egymásra leltünk (meg elég nekem ha meglep egy elmosogatással,vacsival,hirtelenbujhatnékkal):d

2010. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Igen,jelent valamit,ha egy férfi ilyen aprócska kérést nem képes teljesíteni a barátnőjének...de nem sok jót.
2010. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nagyon sok férfi ilyen. :) Sokszor én is úgy örülnék, ha csak úgy hozna nekem egy szál virágot (akár mezeit, akár a kertjükből, bármilyet) de ez csak remény marad :D Bár én ünnepekkor szoktam kapni, de ritkán.


Lehet, hogy csak nem tudja milyet szeretnél kapni, és nem szeretne szégyent vallani :)

2010. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
létszíves bővebben írjatok,mit jelent?Ha van férfi itt az legyen szíves írjon,ö vesz e virágot a b.nőjének?és szerinte mit jelent hogy én nem kapok?
2010. jún. 9. 21:00
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Három éve vagyunk együtt a párommal (nem élünk együtt),és kb. 4-szer kaptam virágot,plusz még kétszer,amikor morcoskodtam,amiért nem hozott,és "na legyél boldog" - hozott.Ugyanez a szöveg,hogy majd ha nem számítok rá... ha-ha-ha."Csak úgy" sose hozott,csak alkalmakkor (születésnap,névnap,nőnap - ez 3 alkalom évente).Nem tudom,miért ilyenek a pasik,pedig tudják,hogy nekünk milyen kicsike is elég az örömhöz.Ma már nem teszem szóvá soha...
2010. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok megint.Szerintem "cikinek" is tartják,"férfiatlannak",nem tudom.
2010. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok virágot kapni, de megértelek. Rossz érzés lehet, hogy ennyit nem tesz meg érted :(
2010. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Igen, van itt férfi és válaszol is Neked, bár ez valószínűleg nem lesz kedvedre.


Én a feleségemnek imádok örömet szerezni azzal, hogy virágot veszek. Ehhez különösebb alkalom sem kell, ha van egy kis pénzem, mindíg viszek Neki.


Ha egy férfi nem így tesz, annak két oka lehet:

1. Lesz@rja, hogy a párja örül-e egyáltalán valaminek

2. Fel sem fogja, hogy egy szál virágnak is lehet örülni, ez még rosszabb, mert akkor viszont egy mérhetetlen nagy tahó, aki annyi fáradságot nem vesz, hogy megismerjen Téged.


Elnézést, hogy nyers voltam, és nagyon sajnállak!

2010. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a kilenc év alatt kétszer kaptam virágot a férjemtől.Egyszer mikor eljegyzett,másodjára pedig mikor megkérte a kezem.

Azt megkérdezhetem,hogy szeretetet,figyelmességet,kedvességet... kapsz-e a párodtól?

2010. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Én soha nem adok virágot, mert nem szeretek élölényeket elpusztitani, márpedig a virágnak ez a sorsa, ha levágják a tövéröl. Ez nálam elvi kérdés, az életet tisztelni kell, akár ember, akár állat vagy növény.
2010. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!