Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, jelent valamit ha egy...

Számít, jelent valamit ha egy férfi nem hajlandó venni virágot a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Párom nem hajlandó venni nekem virágot,pedig nekem nagyon jól esne.Azt mondta hogy ő még egy nőnek sem vett virágot.Decemberbe volt a születésnapom akkor se kaptam,pedig reménykedtem azt a választ kaptam ---majd ha nem számítasz rá kapsz!Nah én azóta nem számítottam rá,mégse kaptam.Ma volt a hónap fordulónk.Ma is reménykedtem de sajna megint csak egy csokit kaptam.Miért olyan nehéz megvenni azt a virágot?Mikor tudja hogy azt szeretnék mindennél jobban?Amúgy együtt élünk.Mindketten 25 évesek vagyunk.
2010. jún. 9. 20:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Elég gyerekes felfogás egy férfi részéről,ha azt hiszi,hogy ciki egy nőnek virágot vásárolni.Vagy attól fél,mit szólnak a cimborák,ha netán meglátják virággal a kezében hazasétálni.Inkább büszkének kellene lennie magára,hogy benne még van annyi lovagiasság és romantika ,hogy virággal is meglepi a kedvesét.Nem ártana tudniuk,hogy a (normális)nőknek jobban imponálnak a figyelmes férfiak.
2010. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem, hát nem. Ez legyen a legnagyobb gondod az életben, ha amúgy meg minden oké.. Nem hiszem,hogy jobb lenne, ha azért venne, mert TE azt akarod..
2010. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

21:17

Ne haragudj,de ez gyenge indok :)

Nem kell,hogy te magad tépd le azt a virágot.A virágüzletben van épp elég vágott virág,annak már úgyis kampec,azzal nem mented meg az életüket,ha nem vásárolsz belőlük.

Amúgy meg létezik cserepes virág is...

2010. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek virágot kapni én sem,vagyis vágott virágot.A párom első randira hozott virágot,azóta sem,mert megtudta,hogy hogy viszonyulok a vágott virághoz.A csoki és a virág ugyanolyan apróság.Azt írod csokit hoz.Gondolom másképp,máshogy bizonyítja neked,hogy szeret téged.Szerintem ne lovagolj ezen a virág kérdésen.Ha beállítana egy hatalmas csokorral az sem lenne biztosíték arra,hogy jövőhéten nem hagy el valaki másért.Romantikázni nem csak virággal lehet.Lehet egy reggelivel,amit ágyba hoznak,vagy egy talpmasszázsal este,vagy csak egy összebújós tévénézéssel.A virágnak csak akkor van igazán gesztus értéke,ha szívből adják és örömmel kapják.Ha az az egyiknek nem jelent semmit,akkor a virágnak is meghalt a jelentősége.

Arra próbálj meg fókuszálni,hogy milyen jelekkel adja tudtodra,hogy fontos vagy neki!

2010. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem tudom sajna, hogy ő miért nem vesz, vagy szed Neked virágot . . . Talán férfiatlannak tartja . . .


Az én párom szed is, meg vesz iis alkalomadtán, pedig "nem szeretem" a virágot :)


A vágott virág elhervad, a cserepes meg 2 hét alatt "megdöglik" nálam . . .

2010. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott, hogy anyukám mesélte, hogy amikor apa még csak udvarolt neki, és ment ki hozzá busszal, vitt neki kardvirágot . . . de akkorára volt levágva, hogy beleférjen a nejlontáskába, nehogy kilátszódjon :) (Amúgy otthon szedte a kertben)


21:24-es voltam.

2010. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve vagyunk együtt a párommal, de még én sem kaptam tőle virágot még szülinapra se. Amikor elsőnek mondtam ezt neki csak annyit mondott h nem gondolta volna h szeretem a virágokat.Azóta se kaptam pedig mostmár tudja. De egyébként mindenre nagyon figyelmes ezért is furcsálom a dolgot.
2010. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
én nem virágot kaptam (bár szerettem volna) hanem tengerimalackát:)))))) így még talán jobb is:) őket még most is tudom ölelgetni, de a virág már másfél éve elhervadt volna...
2010. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Böse válasza:
80%

Szerintem semmi különösebb oka nincs, szimpla lustaság és makacsság. Csak úgy szimplán én se szeretek venni, de a szülinapodra biztos vettem volna a helyében. :D

20/f

2010. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
A páromtól elég gyakran kapok virágot, picit, nagyot, különlegeset, cserepeset. Sütit hoz, vagy csokit, csak úgy. Szereti ha örülök. Soha egy szóval sem kértem erre. Ő ilyen. A tesója pedig az ellentéte... :(
2010. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!