Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mért félt...

Miért van ez? Mért félt ennyire? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, édesanyám 39, édesapám 47 éves. van egy 21 éves bátyám.


amikor bátyámnak itt van pár haverja, és átmegyek a tesóm szobájába, édesanyám egyből szól, hogy jöjjek ki onnan, pedig nem zavarom őket. pár barátom szerint félt édesanyám. de miért? semmi rossz dolgot nem csinálnak/csinálnánk, ők játszanak, közbe pedig beszélgetnénk. de miért zavarja ez édesanyámat?


sokszor van olyan is, hogy testvérem szobájában vagyok a tesómmal, és olyankor is kiküld tesómtól. félt tőle is? de mért?


nem is mondom neki, ha tetszik nekem valamelyik srác, vagy összejövőben vagyok valakivel, mert amikor beszélgetünk valamelyik barátnőmről, vagy akit ő ismer, és mondja hogy együtt van valakivel, akkor mondja egyből, hogy minek még pasi, ráérnénk vele, stb. meg példákat is mondott, hogy xy édesanyja is olyan volt mint a lánya, az is 16 évesen már pasizott és 17 vagy 18 évesen pedig szült. de nem értem, hogy ez miért probléma neki, hiszen ő is 19 éves volt, amikor tesómat szülte, 18 évesen ment férjhez.


nem értem az ő látásmódját, miért akar ennyire "korlátozni"


köszönöm a válaszokat!

ui: ha lehet, kort és nemet is írjatok, hogy tudjam melyik korosztály hogyan gondolkodik.


2010. jún. 9. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet megbánta hogy korán házasodott és nem akarja hogy hasonlóan járj!de mellesleg beszélgess anyáddal erről F15
2010. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az édesanyád félt, ebből is látszik mennyire szeret. Beszélgess vele. mesélj neki minél többet arról ami veled történik, az érzéseidről, hogy mit szeretnél. Ha kikéred a véleményét, és őszinte vagy vele, tudni fogja hogy megbízhat benned, könnyebben "el fog engedni". Mi szülők sokszor észre sem vesszük, vagy inkább nem akarjuk észrevenni hogy felnőttek a gyerekeink. Az őszinteség és a bizalom sok zárt ajtót fel tud nyitni.
2010. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!