Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nem akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem akarja, hogy összejöjjek mással, akkor az azért van, mert félt, és azt akarja, hogy az övé legyek? 17f

Figyelt kérdés
Lehet,hogy csak önző vagy akkor miért fél ennyire ?
2011. márc. 1. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ö akar veled össze jönni, de lehet hogy csak féltékeny hogy neki nem jött össze akkor neked miért is jönne.


ha tetszik próbálkozz be nála, ha nem jön össze akkor keress másikat.

2011. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő olyan volt mikor elsőnek beszéltünk,hogy sok szerencsét neked is nekem is.

És ezt ő mondta !!!

Aztán mikor jobban megismertük 1mást azóta nem mondta 1x sem csak azt,hogy ne jöjjek össze vele meg ilyenek..

Szóval ez jelent már valamit ? =/

2011. márc. 1. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Egész biztos akar tőled valamit, és most féltékeny.

Szerintem jó úton jársz, csak húzd még egy kicsit az agyát és együtt is boldogok lehettek, ha te is akarod.

2011. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy húzzam az agyát ? :O :)
2011. márc. 1. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Énis most így vagyok. Mert egy fiú haverom egy rossz lánnyal akar összejönni, és én meg tudom hogy ebből csak rosz lenne. :D Szóval nekem a srác nem jeletn nagyon fontos barátnál semmi többet. Csak féltem.

Persze pasiszemmel ez neki is furcsa lehet, de biztos nem gondol rosszra.


Kérdezd meg tőle.

2011. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de néha olyan szinten lehet rajta látni h nem akarja h összejöjjek mással =/

Van h ha csak egy másik lány szóba kerül akkor egyből:

Ki az ? össze fogtok jönni ? megölöm... :)

2011. márc. 1. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki nem sz*rja le, mit akar?! Nem az a lényeg, hogy TE mit akarsz? Ha össze akarsz VELE jönni, kérdezd meg, akar-e veled járni. Ha nem akar, vagy nem nem akarsz vele, akkor gyere össze mással, azzal, akivel TE akarsz. A TE életed, nem az övé!
2011. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!