Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizessek vagy ne? A többi...

Fizessek vagy ne? A többi lent! Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy ingatlana ami közös a bátyjával.Ezt az ingatlant a szülei felújították,viszont most kitalálták,hogy fizessek bele én is.A bútorokon gondolkodm,hogy legalább abba fizetek bele,de decemberben érkezik a kisbabánk.Most azon gondolkodom,hogy párom vegye meg a bútorokat,én meg a babának mindent ill. a szülést és a terhesgondozást fizetném.Mivel semmi nincs a nevemen,ezért nem szeretnék későbbiekben bonyodalmat.Ja és sajnos engem nem vet fel a pénz:-(
2010. jún. 9. 12:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A miértre nem tudom a választ,egyszerűen így alakult.
2010. jún. 9. 13:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, a válaszolók többsége ki van akadva a külön kasszán. Bezzeg, amikor jön a válás, akkor meg megy az üvöltés és az egymás szivatása, hogy ez az enyém nem adom stb...
2010. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!