Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elvesziteni a...

Nem akarom elvesziteni a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi okom semmire,de még is kötöszködöm vele,és féltékenykedem.tanácsoljatok valamit,hogy lehet ettöl megszabadúlni.
2010. jún. 8. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterővel és a másik irányába való tisztelettel.
2010. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felismerted a problémát, ez már fél siker. Az önbizalmadat kellene kicsit felturbózni (ez a nőknél hamar megy: ruha, smink, fodrász, szőrtelenítés, 1-2 kiló leadása) és minden rendben lesz. Próbálj meg uralkodni magadon, számolj el 10-ig, ha vmi nem tetszik NYUGODT hangnemben add elő. Kedvességgel és bájjal szinte mindent el lehet érni.
2010. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyesmi vagyok sajnos.

amire rájöttem, hogy hogyan tudnám nem marcangolni magam és utána a párom is ilyen gondolatokkal, két ötlet, amit lehet nem hiszel, ,de nálam beválik:

1. mindig arra gondolok, hogy felesleges (ezt-vagy azt, pl éjszakai sms-t)felhoznom, mert jövőhéten már el is felejtem és egy teljesen új problémán fogok lovagolni, amit a rá való héten szintén el felejtenék, ha magamban tartanám és nem zúdítanám a páromra. és beválik. a balhéval várj pár napot és észreveszed, hogy akkor már nem is érdekel.

2. éééés észrevettem, hogy amikor nyűgös vagyok(éhes, fáradt, stb)tehát ha fizikailag nincs minden rendben, akkor támadnak az ilyen gondolataim és leszek feszült és kezdek veszekedni, ami felett lehet fitten frissen röhögve elsiklanék

lehet nem hiszed, de a fentiek tapasztalataimra épülnek!!!

2010. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokszor valóban a nő űzi el a kezdetben teljesen ártatlan párját. Olvastam egy novellát: a nő állandóan macerálta a párját, hogy látta, ahogy egy zöld kosztümös nővel lépett ki a hivatal kapuján. Még egy párszor előjött ezzel a zöld kosztümös nővel. Ekkor a pasi elhatározta, megnézi már, ki ez a zöld kosztümös nő. S aztán valahogy az lett a vége, hogy válás, és a zöld kosztümben esküvő.

Szóval én is azt hiszem, ha egy nő önmagát nem szereti, nem becsüli, nem értékeli, az a legbiztosabb talaja a féltékenységnek. S ha a férfi megkapja otthon a figyelmességet, kedvességet, akkor talán! nem keresi másnál. Valamelyik nagy színész, talán Paul Newmann mondta, mikor arról faggatták, hogy mi az oka legendás házasságának: minek menjek csehóba, mikor otthon megkapom a legtökéletesebbet.

2010. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

8:57-es vagyok

eszembe jutott valami nagyon jó, ahhoz, hogy a párom tudjon engem tolerálni!!!

itt olvastam erről a problémáról, és egy srác azt írta, hogy az ő nője is ilyen volt, hogy 100-ból 90 pasi kidobta volna, de mára ő a felesége és 2 gyermekének anyja!!!

amivel annyit mondott:

"legyen bármilyen elviselhetetetlen valaki, aki igazán szereti, az kitart mellette"

ezt elmeséltem a páromnak, és tényleg úgy látja, már ő is, ahogy az a férfi.

és már a páromtól hallom az ilyeneket, hogy én milyen makacs vagyok, de ő szeret és kitart mellettem.

szóval így már a hisztimnek kicsit más lett a fílingje, ami annyira nem kapcs romboló

ha megtlálojm, melyik kérdés volt, amire utaltam, bemásolom a címet

2010. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs okod a féltékenykedésre, miért komplikálod az életedet? Ez a visszájára is fordulhat.
2010. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!