Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy rossz dolog volt,...

Tudom, hogy rossz dolog volt, de vajon bevette ezt a kamut?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet, hogy egy nagyon csúnya dologhoz kellet folyamodnom ami tudom teljesen elítélendő, de egyszerűen nem bírtam tovább. Szóval történt, hogy iskolából (egy rettenetes nyomós kamasz ok miatt) lógtam egy napot. Anyukám meglátta a távolsági busz jegyeket a zsebemben. Természetesen azóta nem mehetek sehova barátokkal, nem kapok zsebpénzt és nem is mehetek csak suliba. Ez igazából még az "elviselhetőbb" része a dolognak de mióta megtörtént folyamatosan kérdezget, hogy kivel levelezelel, mutasd csak azt az ablakot, ha munkában van 2 óránként hív, hogy mit csinálok, tejesen lekezel, hülyének néz stb. Erre kitaláltam, hogy írok egy hamis napló bejegyzést, hogy azok igazából nem is az én jegyeim voltak csak egy barátom ideadta nekem, hogy dobjam ki de véletlenül nálam maradt. Direkt úgy raktam, hogy észrevehető legyen és én is lássam, hogy elolvasták.

Ma jöttem haza el van olvasva. Anyu nem volt itthon, de ma még csak 1x hívott, de akkor normális volt. Ezek szerint bevált? Vagy sejti, hogy csak kamu?


2010. jún. 7. 21:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ma kaptam tőle egy kisebb ajándékot sajnos - nem sajnos.

Folytatása nincsen a naplóban leírtaknak csak annyival egészítettem ki, hogy a barátom nem szerettem volna, hogy bárki tudjon a találkánkról.

2010. jún. 8. 13:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy válaszoltál :). Hát igen, kicsit kínos -- hiszen láthatóan te sem akartál bűntudatot kelteni benne. Mindenesetre ez válasz a kérdésedre: nyilván elhitte a dolgot.


Viszont az is csak most jutott eszembe, hogy a suliban így is igazolatlan az a nap, tehát anyukádat csak arról akartad meggyőzni, hogy nem utaztál igazából el. De lehet, hogy rosszul értettem.


Ja és bocs, hogy ennyit lovagolok a témán, csak ez a történet szerintem elég érdekes és tanulságos -- persze tudom, hogy vannak ezen az oldalon sokkal drámaibb sztorik, de azokon sokszor csak szörnyülködni, sajnálkozni lehet, ez meg inkább egy apró, de elgondolkoztató "tanmese" a szülő-gyerek-konfliktusokról. (Öt fiatalabb tesóm van, meg én sem voltam egy könnyen kezelhető kamasz, lehet, hogy ezért foglalkoztatnak az ilyen problémák ennyire). :)

2010. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!