Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanál, és miért?...

Kit választanál, és miért? Indokot is kérek!

Figyelt kérdés

"A" pasi: őt már évek óta ismerem, egy hullámhosszon vagyunk nagyon. Boldogok voltunk míg együtt voltunk, és sok mindent megtettünk egymásért. Normális srác. De nem lehet vele eljárni sehova, otthonülős inkább... Valami különös kötelék van kettőnk között, úgy érzem, hogy az egész életemben részt fog venni, és ennek örülök. Vele minden egyes nap beszélgetek. Vele nem tudok sokat együtt lenni, heti kb 2x. Úgy érzem, őt örökké szeretni fogom...


"B" srác: ő maga a főnyeremény, de tényleg :) viszont hiányzik a szerelem még.. 3 hete vagyok vele. Nagyon rendes ő is. De vele alig beszélgetek sajnos.. Nincs annyira szoros kötelék közöttünk.. És vele többet tudnék találkozni is..


Kit választanál, ha mindkettővel lehetőséged lenne együtt lenni?


2010. jún. 7. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem választanám. Mert, ha már elvel felmerül bennem a kérdés, hogy melyiket válasszam, és elkezdem fontolgatni . . . Ott azért valami nem stimmel. Mert a nagy "Ő"-nél tudnám, hogy nekem Ő kell, senki más . . .
2010. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"C" pasi

akivel nem olyan mintha lenne a kapcsolatom, hanem OLYAN hiányosságok nélkül



ha valaki két embert "szeret" egyszerre, egyiket sem tudja úgy szeretni,ahogy megérdemelné

szerintem hagyj fel ezzel a hegymászó-effektussal,hogy kapaszkodsz a következő fogódzóba ,de még az alattad lévőt nem engeded el,amáíg a másikon nem biztos a fogás

engedd el mind a kettőt, aztán fuss bele az igaziba


persze az "A" nekem is jobban hangzik, de ahova bejut egy "B" ,ahol már az eszeddel kell mérlegelni, azt megette a fene :):):)

sok sikert a harmadikhoz :)

2010. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.

Az IGAZI mellett nincs másik variáció.

2010. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, 30hoz közeledve, ha apát keresel, akkor A-t, de különben megtartanám barátnak, ha meg fiatal vagy, próbálkozz B-vel, ha nem szeretsz bele, keress egy C-t.
2010. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyiket SE!


Ugyanis: ne legyél már te is egy köcsög EX aki visszajár. Ha szakítottatok akkor az valószínűleg azért történt, mert NEM MŰKÖDÖTT. Ennyi.


A másik gyereket meg azért nem, mert ha nincs meg a láng, akkor kampó.

2010. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!