Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen indokot mondjak, miért...

Milyen indokot mondjak, miért nem megyek el a lakodalomba?

Figyelt kérdés
Nem akarok elmenni, ezért kéne valamilyen indok. Nem közeli rokon, nem is tudom mikor beszéltem vele utoljára, nagyon ritkán találkozok vele, de akkor rákérdezhet esetleg.
2011. nov. 12. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont akkorra szerveztél egy utazást, akkor lesz fellépésed, vizsgázol angolból, épp akkor lesz az unokatesód esküvője is.
2011. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik esküvőre hívtak már.
2011. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy nincs pénzed, egy percig nem fogja erőltetni a témát, hogy mégis ott légy. :D
2011. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utazásos dolog jól hangzik, lehet az lesz.
2011. nov. 12. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szaroznék ilyenekkel, megmondanám, hogy nincsen kedvem aztán kész. De nem értem miért akarod kihagyni, biztos lesz egy csomó pia, vagy ha nem is lesz, akkor viszel aztán kész :D
2011. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
észre se veszi h nem mész el
2011. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom sajnálja rá a pénzt a kérdező, amit meg is értek, 15 ezer forint egy bulizásért elég drága mulatság.

Mert nem mehet oda boríték (nászajándék) nélkül.

A pénzt persze nem sajnáljuk a szeretteinktől, barátoktól, de egy olyan távoli rokonnak, akihez nincs túl sok közünk, én sem fizetnék. Inkább másra költeném a pénzt.

2011. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bàrmit vàlasztasz is, azt az egyet ne, h nem szòlsz neki! Az nekik is pénzbe kerülne..
2011. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!