Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig sérteget és már olyan...

Mindig sérteget és már olyan fárasztó. Mondjak a piszkálásaira valamit?

Figyelt kérdés
Apukám unokatestvéréről van szó. Néha nem tudja mi a különbség jópofaság és pofátlanság között. Átmentem egy szívességet kérni mert ő kőműves. Mondta hogy eljön velem megvenni amit kell, mondom az jó lesz (pedig amúgy eszembe sem jutott, arra készültem hogy egyedül megyek). De hozzá tette, hogy "Elkísérlek mert olyan félős vagy, kell aki fogja a kezed nem?" Mondom nem kell, egyedül is el tudok menni csak te jobban értesz hozzá. Erre: "Dehogynem kell, azért élsz még mindig a szüleiddel mert félsz egyedül, félős vagy". Na erre nem tudtam mit mondani és elkezdtem hazafelé sétálni. Erre utánam kiabált, hogy "Jaj ugye nincs harag? Nem akartalak megbántani" Pedig szrul esett...
2011. nov. 7. 20:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy 22 éves vagyok. Szerintem ebben a korban még belefér hogy itthon lakjak. Jó persze sokan elköltöznek a pasijukhoz vagy albérletbe, de én ezt nem tehetem meg. Főleg hogy nincs barátom. Úgy nem bírom hogy sokszor így sérteget és nem veszi észre magát...
2011. nov. 7. 20:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent túlreagálni. Persze tényleg nem mondott szép dolgokat, de szerintem a természetéhez tartozik, hogy ilyen közvetlen. Vagy van oka direkt csinálni? Ha nincs, akkor egyszerűen kérdezz rá, miért mond ilyeneket. Egyébként én elég laza ember vagyok, és az ilyenekre nem is figyelnék. Vagy, ha jobb kedvemben vagyok, visszaszólok a másiknak, de nem durván, hanem afféle "oltogatás" képpen. Persze különbözőek vagyunk, van, akit ez zavar. :D
2011. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor velem sem jönnél ki jól, énis szeretem viccből kicsit sértegetni az embereket de ezt tudják rólam és viccnek veszik. Mondjuk aki nem bírja végképp azzal nem játszok ilyet.
2011. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!