Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, beszéljek...

Most mit tegyek, beszéljek vele? De mit mondjak?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő:

Exnevelőanyám (már elvált apámtól) kb. 5-6 éves koromtól nevelt.

Nos, az a helyzet, hogy nagyon de tényleg, nagyon rossz a dátummemóriám, még a páromé sem ugrik mindig be. Nyár elején volt exnevelőanyám születésnapja. Én azt hittem, hogy hó végén van, de később, némi kutakodás után (csak hogy pontosan tudjam, mikor kell felköszönteni) kiderült, hogy hó legelején volt... Nem hívtam akkor fel, de már nagyon bánom, hiszen nyilván jobb későn, mint soha, de akkor éppen nagyon szégyelltem magam.


Azóta eltelt az én szülinapom is, nem hívott... Pedig tudja, mikor van, biztosan felköszöntött volna, csak szerintem megsértődött, amiért én nem hívtam, mikor neki volt.


Ezalatt a pár hónap alatt nem is beszéltünk... Jó lenne újra fellendíteni a kapcsolatunkat, csak nem tudom, hogyan álljak neki... Vagy nem is nekem kéne?


Vagy csak simán hívjam fel és ne hozzam szóba a szülinap dolgot? Nem tudok én már semmit...


2011. nov. 10. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha öszintén elmondod, hogy mi volt, bocsánatot kérsz töle, és valahová felirod a szülinapját, hogy legközelebb ne felejtsd el. De nem telefonon, hanem menj el hozzá személyesen és vigyél valami apróságot is ajándékként.
2011. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd föl, kérj bocsánatot: Mond el neki, hogy hiányzik és ha Ő is szeretné tarthatnátok a kapcsolatot.
2011. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig, minden evben felkoszototted szulinapjan, akkor hivd fel, kerj elnezest, a Tiedet ne emlitsd, es probalj visszaterni a kapcsolat volt hangulatara.

Ha nem minden evben koszontotted fel, es O se Teged, akkor nem emlitenem, hogy elfelejtetted a szulinapjat. Csak felhivnam, kezdemenyezni egy beszelgetest.

2011. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel, kérj bocsánatot, de nekem furcsa, éretlen dolog ezen ennyire megsértődni (lehet, nem is az van a háttérben, egyszerűen elfelejtette ő is), ráadásul óvis módjára így visszaadni, hogy na akkor most én sem hívlak fel.
2011. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!