Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanál, és miért?...

Kit választanál, és miért? Indokot is kérek!

Figyelt kérdés

"A" pasi: őt már évek óta ismerem, egy hullámhosszon vagyunk nagyon. Boldogok voltunk míg együtt voltunk, és sok mindent megtettünk egymásért. Normális srác. De nem lehet vele eljárni sehova, otthonülős inkább... Valami különös kötelék van kettőnk között, úgy érzem, hogy az egész életemben részt fog venni, és ennek örülök. Vele minden egyes nap beszélgetek. Vele nem tudok sokat együtt lenni, heti kb 2x. Úgy érzem, őt örökké szeretni fogom...


"B" srác: ő maga a főnyeremény, de tényleg :) viszont hiányzik a szerelem még.. 3 hete vagyok vele. Nagyon rendes ő is. De vele alig beszélgetek sajnos.. Nincs annyira szoros kötelék közöttünk.. És vele többet tudnék találkozni is..


Kit választanál, ha mindkettővel lehetőséged lenne együtt lenni?


2010. jún. 7. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én az első pasit választanám...Véleményem szerint jobb lenne vele, mert őt már ismered és ha tényleg szoros a kötelék akkor kíbírjátok. Ja és az szerintem nem baj hogy nem annyira bulizós, el tudsz te egyedül is menni szórakozni.
2010. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen az "A"vàlasztanàm,mindenben egy hullàmhosszon vagy vele,azt irod.Akkor mit akarsz a màsiktól.Na és régen ismered az "A".
2010. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is az "A" pasi felé hajlok inkább. DE, azt írtad, hogy vele már voltatok egy pár. Akkor miért lett vége? Valami biztos volt, ami nem stimmelt de erről nem írsz, pedig fontos lehet...
2010. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyiket sem. Amíg csak úgy emlegeted bármelyik férfit is, hogy "A" pasi, meg "B" srác, addig semmi értelme velük lenned és becsapni őket. Majd ha szerelmes leszel abból veszed észre , hogy nem gyors-éttermi menüként emlegeted őket. Inkább legyél egyedül és koncentrálj a tanulásra.
2010. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Az elsőt, mivel hozzá kötnek érzelmi szálak, a másikhoz nem. Végső soron szerintem az érzelem, ami számít. De ha így elgondolkoztál ezen, akkor lehet egyikük sem az "igazi".
2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az A. A barátommal heti két napot tudunk találkozni, és már egy éve együtt vagyunk. Ő is inkább otthonülős, míg én mennék. Ugyanakkor van valami kapocs közöttünk. Meg ha jól vettem ki, az első emberkét szereted.Hajrá!
2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A nevükön azért mégse fogom őket emlegetni :)

hihetetlen, hogy ebbe kötsz bele. Jobb dolgod nincs?

Válaszokat köszi

2010. jún. 7. 19:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Én várnék. Ha beleszeretsz B-be, akkor őt. Egyébként talán A-t, de az is lehet, h egyiket sem.
2010. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz még komolyan elköteleződni, akkor válaszd a 2. pasit, s nem teszel szemrehányást magadnak később, hogy kihagytad vele a lehetőséget. S ha szerencséd van, az 1. sz.még ott lesz. De az ember, amikor valóban szerelmes, nem mérlegel, mert csak ő, csak ő, csak ő kell. Nem rossz tulajdonság az otthonülős. Persze ha a másik a másik véglet, az hosszú távon nem összeegyeztethető.Még akkor sem, ha a másik dünnyögve alkalmazkodik is időnként, feladja önmagát.
2010. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"A" mellett teszem le én is a voksom.
2010. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!