Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanál? Folyt.

Kit választanál? Folyt.

Figyelt kérdés

Kedves pasik/fiúk/hímneműek!:)

Adott a kérdés:bombázó,de üresfejű műnő,vagy okos,értelmes,de kinézetben kissé kihívásokkal küzdő csajszit választanátok? Indokkal.


2011. márc. 1. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Az attól függ. Elsőre biztosan a bombázót, aztán pár szex után ráunnék, de azért az élményért megéri.


Az okos, értelmes csajszival az a gond, hogy ez nincs ráírva, így nagyon kell ügyeskednie, hogy eleve leálljak vele beszélgetni, hogy ezen pozitív tulajdonságai kiderülhessenek - hisz ha elsőre nem tetszik egy nő, nem fogok teperni, hogy megismerhessem.


Ha már régebb óta ismerem, szóval olyan barát (haver) féle a lány, az más, mert akkor a lényére figyelek, és ha az nagyon bejönne, akkor talán átfordulhatna szerelembe a dolog. De ez rizikós, hiszen nem csak ez a két véglet van (buta szépség vs. értelmes csúnyaság), így én az arany középutat szoktam keresni.

2011. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én nő vagyok, de remélem, nem haragszol, ha elmondom a véleményemet. A szépség relatív. Ami az egyiknek szép, az a másiknak nem. Szerencsére. :)

SENKI nem járna olyan nővel, pasival, akit csúnyának és taszítónak lát, bármilyen szép az illető lelke. Olyannal igen, akit mások látnak csúnyának, de ő maga nem.

2011. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Most az üresfejű bombázót, nem akarok jelenleg komoly kapcsolatot a jövőmet építem de ha majd megkomolyodok a második tipust választom páromnak.

23F

2011. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bombázót
2011. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsére az élet nem szorít ilyen keretek közé, mert egyik lehetőség sem jó. A bombázót választanám, mert semmiképpen nem tudok együtt lenni olyan nővel, akit nem kívánok szexuálisan. Ha csúnya, de okos, akkor max haver lehet.
2011. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

A bombázót!!

Indok:

Okos vagyok. (nem egoista,ez így van) Szeretem,amikor néha tudok okosokat mondani,és bírom amikor egy csaj picit buta,és van olyan egyszerű dolog amin elgondolkodik. Szerintem ez aranyos ;)

2011. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Aki okosnak mondja magat, azt nem az egoista szoval jellemezzunk. Az egoista magyarul onzo. Te a "bekepzelt" szot kerested, ugye? Egy no :-)
2011. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!