Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak nekik valamit búcsúzóul?

Írjak nekik valamit búcsúzóul?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jutottam itthon rendes munkához, apámmal nem jöttem ki ezért pár hónapja elhatároztam, hogy kiutazom Strassbourgba és felkeresem a légió toborzóirodáját, hátha (természetesen fizikailag felkészült vagyok rá)...

Itt vannak nálam a jegyek, holnap reggel indulok.

A családom nem tud erről, illene megírnom nekik hova jelentkezek, vagy csak elég annyi, hogy hova utazok és nem feszegetni a részleteket? Anyámat és a húgaimat nem szeretném fölöslegesen idegesíteni (lehet hogy fel sem vesznek oda sem, ezért van pénzem vissza útra).

22/f


2010. jún. 7. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenépp írj pár kedves szót, de jobb lenne személyesen felvállalnod a tervedet. Lehet hogy soha többé nem látjátok egymást.
2010. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, pont egy ilyen esettel találkoztam pár hónapja. A fiú szó nélkül lelépett, és az anyukájának fogalma sem volt, hogy hova, teljesen kétségbe esett! Aztán a szobájában talált jelekből lessan kikövetkeztette, hogy elment idegenlégiósnak. Hát, én nem kívánnám senkinek ezt az érzést...

Ha már eddig nem szóltál, legalább este beszélj velük személyesen, mert szó nélkül elmenni kegyetlenség!

2010. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál ahhoz, hogyha az egyik húgod tűnne el így, egyik pillanatról a másikra?

Csak gondolj bele mit éreznél, na ők pont így fognak, az apád pedig az apád marad, történjen bármi.

Beszélj velük de a minimum egy levél.

2010. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak azt gondold végig, neked hogy esne, ha valaki,akit szeretsz egyszer csak szó nélkül eltűnne, és nem tudnál róla semmit ? Azt tedd mással, amit szeretnél,hogy veled is tegyenek !
2010. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Maradok a levélnél, mert sírni mindig tudnak, és ezt nem akarom végignézni. Bezzeg amikor problémáim voltak csak magamra támaszkodhattam, mint ahogy most is.


Ráadásul így is félek a holnapi naptól.

2010. jún. 7. 17:39
 16/16 anonim ***** válasza:

B..ki akkor is anyád meg apád akármilyenek is. Lehet , hogy az életben nem fogjátok látni egymást, lehet , hogy fél év múlva, valahol hat láb mélyen leszel, fejfa nélkül elföldelnek mint egy állatot. Ha most szólsz nekik gondolom sírnak, lebeszélnek, írj egy hosszú levelet amiben mindent megmagyarázol. De mindent részletesen írj le.

Remélem nem kamu a kérdésed.

2010. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!