Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak nekik valamit búcsúzóul?

Írjak nekik valamit búcsúzóul?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jutottam itthon rendes munkához, apámmal nem jöttem ki ezért pár hónapja elhatároztam, hogy kiutazom Strassbourgba és felkeresem a légió toborzóirodáját, hátha (természetesen fizikailag felkészült vagyok rá)...

Itt vannak nálam a jegyek, holnap reggel indulok.

A családom nem tud erről, illene megírnom nekik hova jelentkezek, vagy csak elég annyi, hogy hova utazok és nem feszegetni a részleteket? Anyámat és a húgaimat nem szeretném fölöslegesen idegesíteni (lehet hogy fel sem vesznek oda sem, ezért van pénzem vissza útra).

22/f


2010. jún. 7. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha apád miatt nem is, de a lányok miatt s anyukád miatt írj nekik. Mond el az érzéseid s miért is teszed, hova mész. Mert ha felvennének nembiztos, hogy azonnal tudnak veled kapcsoladbalépni s agódnának hol vagy, nem-e történt bajod. Ez így korekt. Te is megilyednél ha valaki csakúgy eltünne othonról minden magyarázat nélkül.
2010. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szia!

azt mindenképp ird meg hogy elutazol,nehogy kerestessenek.ez fél évre szól vagy mennyi időre?az is gáz sztem ha nem mondod meg mi célből mész ki,valamit csak kellene irnod kintről is hogy élsz-e vagy halsz.

2010. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mar a tervekbe is be kellett volna avatnod oket! Mindenfelekeppen mondd el nekik meg ma este, SZEMELYESEN. Ez iszonyu nagy felelotlenseg, ne csodalkozz, ha kiakadnak rajta. En valoszinuleg honapokig nem beszelnek veled..
2010. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
5 évre szól... de nem tudom hány hónap után vehetem fel velük a kapcsolatot.
2010. jún. 7. 15:40
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Képes lettél volna szó nélkül otthagyni a családod akár öt évre, Szégyelld el magad.
2010. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

valamit csak írtam volna... csak nem tudom, hogy mit.

Húgaim sem olyan kicsik már 20 és 17 évesek.

2010. jún. 7. 15:45
 7/16 anonim ***** válasza:
azért a szüleid csak felneveltek b..szki!igy vagy úgy,az most mindegy!
2010. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem olyan kicsik, még elmondhatod nekik az igazat
2010. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj velük....gondolj bele, milyen lenne nekik, ha szó nélkül eltűnnél. Annyit mindenképpen mondj, hogy elmész, bár én azt is megmondanám, hova.
2010. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondjad el nekik, anyukadnak tudnia kell rola. Egy szulo agyon aggodna magat ezen, foleg egy anya! Mindenkepp mondjad el ma este.
2010. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!