Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a lány hibája? És...

Miért csak a lány hibája? És miért csak nekik gáz?

Figyelt kérdés
Pl. ha itt is olvasok egy kérdést, hogy vajon teherbe lehet-e esni ettől-attól, akkor a fiúról egy szót sem szólnak, csak a lányt ócsárolják. MIndkettejük hibája, mert tudtommal a szexhez 2 ember kell. Meg ha egy lány elveszti 14-15 évesen a szüzességét, akkor hülye r*banc, de egy fiúnál meg semmit nem szólnak. És ha egy lány több fiúval fekszik le, szintén k*rva, de ha egy fiú fekszik le több lánnyal, akkor menő. Miért? Kérlek ne mondjátok ezt a kulcsos meg záras dolgot, mert elég hülye ember lehet az, aki embereket kulcshoz meg zárhoz akar hasonlítani.
2011. szept. 18. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettő hiába de szerintem a lányé jobban (én is lány vagyok, nem azért mondom.. ) Mert a lány sokkal nagyobb veszélyben van. Ő lesz terhes, ő felel a gyerekért, beteg is könnyebben lehet stb. Ha a másik h*lye akkor nem szétárni kell a kezét a lánynak és a másikra mutogatni hanem a saját érdekében nemet mondani és ilyen egyszerű.
2011. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
*hibája
2011. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
A férfiakban az ösztön erősebben dolgozik, úgy vannak programozva. A nőknél sokkal lassabban alakul ki a vágy, tehát később veszti el a józan ítélőképességét, magyarul: meggondolhatja mit csinál, mi lehet a következménye.
2011. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát persze, a férfiakra mindig van mentség: mert ők pasiból vannak...
2011. szept. 18. 14:26
 5/11 ava87 ***** válasza:

Ebbe, hogy a lány miért ribi, a fiú mért nem, inkább nem mennék bele, halálosan unom én is ezt a kulcsos meg záras hasonlatot.


Viszont itt azért egyértelmű, hogy amikor egy lány kérdez olyat, hogy ettől-attól terhes lehet-e, akkor nyilván neki mondják itt sokan a magukét, hiszen ő tette fel a kérdést. Fiúknak is szokták osztani, ha ők kérdeznek ilyet, csak nyilván az a ritkább. A másik, hogy általában azért a lányokat éri keményebb kritika, mert ők azok, akik kénytelenek magukon viselni a következményeket. Ebből adódóan nekik kéne jobban észnél lenni. Persze ez nem teljesen igaz, hiszen a "következmény" elviekben közös, mégis főleg a lányé, akár pozitív, akár negatív értelemben, legalább is a gyakorlat ezt mutatja.

2011. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha fiú tenne fel kérdést, hogy „14 vagyok és terhes a barátnőm”, őt is elmondanák mindennek... szvsz nem ribanc a 14-15 évesen szexelő lány, ha monogám párkapcsolatban csinálja, ellenben a fűvel-fával kefélő fiú az (lehet, hogy a pasik szerint „menő”, de nem sok lányt fogsz találni, aki hajlandó hímringyóval járni).
2011. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Niburta ***** válasza:
48%

Elsőnek maximálisan igaza van, de kiegészíteném azzal, hogy hiába van "egyenjogúság", azért még a nőknek sokkal kevesebb joga van és sokkal több felelőssége Magyarországon. Ezen lehet keseregni, de nagyon hosszú idő kell hozzá -és olyan nők akiket van miért tisztelni! - hogy ez megváltozzon. A fiú még mindig "csődör", meg "eeeziiigeeenapááám" ha sok nővel fekszik le, ellenben a nő egy "rongy". (Más kérdés, hogy egy nő legyen annyira igényes és megfontolt, hogy ne feküdjön le akárkivel és legyen okosabb: védekezés nélkül ne bújjon ágyba a férfival.). Az angolszász országokban sokkal másképp van - hozzáteszem a másik véglet sem jó.

Olvastam én is itt egy pár kérdést "lehet-e teherbe esni így" témakörben és néha félelmetes ostobaság és tudatlanság süt a kérdésekből :ez nem a kérdező hibája, hanem a szüleié és az oktatásé. Bocs, ha kicsit elkalandoztam.

2011. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert mióta világ a világ ez így volt. Szerintem ez ösztön is. A fiúknak tényleg "dicsőség", mert őt elismerik a haverok, apukák. De egy lányt ezért senki nem ismer el, maximum az a pasi, akivel eltölti azt a pár percet. Ezen felesleges fennakadni, mert nem fog a jövőben se változni.
2011. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nem mentség, hogy pasiból van, de tény, hogy másképp viselkednek, éreznek, stb, mert férfiak és nem nők. A génjeik, a hormonjaik mások, másképp viselkednek tőlük.

Az, hogy őket ezért nem nézik le nem igaz, bár kevésbé vannak elítélve, valamiért így alakult ki.

2011. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te nő vagy! Hiába élünk a XXI. században és keresel annyit mint egy férfi akkor is nő vagy. A gyengébb nemre mindenki vigyázni akar. azt kell mutatnod hogy egy hamvas fehér rózsa vagy, ártatlan mint a ma született bárány, ha nem így van akkor már egy r*banc vagy.Én 4 és fél év után léptem egy másik férfihoz és szakítottam a régivel.Amikor bárkinek elmeséltem ezt mindenki hanyatt vágta magát, hogy hogy tehettem ilyet a volt pasimmal, mint kiderült mindenki egy nagy k*rvának tartott, de persze szemtől szembe mindenki csak mosolygott. Ne is foglalkozz ezzel Az élet szar nőként, jobb ha elfogadod hogy ha valami olyat teszel ami csak neked jó, akkor már egy sz*r alak vagy. Hagyd akik leszólnak és tedd meg ami neked jó, minden csoda 3 napig tart.
2011. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!