Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeressem a bátyámat?

Felkeressem a bátyámat?

Figyelt kérdés

Már eléggé rég láttam mert külföldön él.

Anyám annyit mondott, hogy iszik és minden este más vann az ágyában...

De ettől még nem hiszem, hogy bármi bajom is lehetne.

3éve nem láttam, lenne értelme?

Alig beszél a családdal, én értem, hogy történtek olyan dolgok amikre nem akar emlékezni, de ez szerintem már túlzás. hogy velünk is alig beszél...


2010. jún. 7. 03:53
 1/6 anonim ***** válasza:
1 év után is nehéz bármit mondani,nem h 3 év után.és az apámat már egy X ideje nem láttam,azt se tudnám mit mondjak neki.lehet hogy most ilyen laza életet él.
2010. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

érthető hogy kiváncsi vagy a bátyádra, de miért nem fordult meg a fejedben előbb hogy megkeresd? habár lényegtelen. jobb később mint soha.

Szerintem ha van köztetek kötelék akkor keresd meg. bár ez most bután hangzik de ha lenne akkor legalább veled tartaná a kapcsolatot :S

szerintem kicsit örül hogy önálló lehet, távol a családtól. amúgy anyád az miért mond ilyeneket a bátyádról? Lehet hogy ő tud róla valakitől valamit. nem?

érdemesebb lenne előbb anyádat faggatnod a bátyádról és amikor látod hogy télleg nem tud többet róla akkor döntsd el hogy meg szeretnéd-e keresni vagy nem.

engem örökbefogadtak.15év után találtam meg a vérszerinti szüleim,testvéreim. kiderült hogy az igazi anyám meghalt tüdőrákban, az igazi apám nem tudjuk hogy ki, mert félreb*szott (már elnézést) és a 3testvérem (akik közül csak 1el találkoztam) csak féltestvéreim.

találkoztam a nővéremmel egypárszor és nem történt semmi. úgy ahogy elhiszi de hidegenhagyja a dolog, én meg nem fogom eröltetni a dolgot,ha őt sem izgatja. szerintem megpróbálhatnád megkeresni a bátyád csak nehogy neked is olyan sz*rul essen amit (ne adj isten) kapni fogsz.

18/L

2010. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én felkeresném a helyedben, persze, most akkor mi van, ha minden nap más van az ágyában ?? és ?? attól még a bátyád na meg ettől még nem egy szörnyeteg sztem ....

úgyhogy én tuti biztos !!

2010. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

persze, mindenképpen keresd fel, vagy csak hívd fel telefonon, és tartsátok a kapcsolatot!

lehet, hogy igaza lesz anyukádnak, és iszik, de nem biztos, hogy alkoholista.

és az is lehet, hogy nem is lesz igaza anyukádnak, lehet, csak felturbózza az ügyet, mert irigy rá. ő is szeretné nyilván, ha mindennap más lenne az ágyában. :D

2010. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem keresd fel ha szereted... Amugy az hogy iszik és mindenap másal fekszik le az mért baj ?:) nekem is volt olyan idöszakom amikor vedeltem és mindig minden jo növel lefeküdtem magyarul kitomboltam magam éltem az életem :) De most öszintén van itt valaki aki nem ?:D
2010. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is keresd meg,bármi gondja van a családdal veled nem mert ti testvérek vagytok.Az is lehet hogy ép te tudsz rajta segíteni ha rossz úton jár.Tedd meg.
2010. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!