Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg azt kell csinalni a...

Tenyleg azt kell csinalni a nonek amit a ferj mond?

Figyelt kérdés
mert az en ferjem allandoan,azt akarja mielott megyek ki a lanyommal,hivjam fel,hogy hova megyunk,es ha o megengedi akkor mehetunk.de ha veletlenul nem hivom fel akkor maniazik,hogy mert nem hivtam.legutobb is az volt,hogy kimenetm a lannyomal es hivott,hogy meg mindig kint vagytok a viznel,en mondtam neki,hogy igen de mar nem ott,mert talalkoztam az egyik baratnommel es elmentunk mashova,o mar mingyart maniazott,fel oran at telefonalt nekem,es csak ment a szoveg,hogy en nem tisztelem ot,meg ilyenek.allandoan dolgozik,aztan ez van.tenyleg igy kell lennie?
2010. jún. 6. 20:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%
áááááááááá a helyesírás katasztrofális! - de hogy a kérdésedre válaszoljak, szépen fogalmazva elég egyszerü férjed lehet... miért nem mész haza a szüleidhez, mikor ezt tanácsolja? - majd utána legyen nagy a szája! Én biztosan nem maradnék egy ilyen kapcsolatba . mindenkinek egy élete van, nehogy már elvegye tőled!
2010. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%
[link] itt tudnak segíteni
2010. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
Ha a szüleid normálisak, ne légy tovább a háziállata.
2010. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked elég jó ő ahhoz, hogy a férjed legyen, és még gyereket is szülj neki, akkor biztosan nem olyan rossz a helyzet.
2010. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen,kb 1eve csinalja ezt.hat anyumeknal se rozsas a helyzet,mert ha meinden igaz ok meg valni fognak.a helyes iraser bocsi
2010. jún. 6. 22:21
 26/29 anonim ***** válasza:
61%
Gyesen vagy most vagy hogyan?
2010. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%

Egy ilyen emberen ne haragudj, de mit tudsz szeretni? Egy zsarnok, durva pokróc, aki minden lépésedet ellenőrzi!

VÁLJ EL!!!!!

2010. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
69%

ÚRISTEN!Ez a férj egy kicsit túlzásba viszi a dolgokat!Túl féltékeny.Nagyon szeret és félt titeket!Ez jó!De vele mi a helyzet?Ő nem számol be neked semmiről?NE ENGEDD MAGAD!

1.Bármit mondd,akkor mondj neki te is mindig valamit,hogy csinálja meg,mert akkor csinálod meg,amit mond,ha ő is megcsinálja,amit mondassz!!!És ez legyen így,tartsd be,és te is tartasd be vele!

2.Ha az előző nem működne,akkor mondd neki,hogy ne parancsolgasson annyit!

3.Te is támassz neki követelményeket!Amit ha nem tart be,akkor te is anyázz neki!:Đ:P

...rögtön megérti,hogy mi a dörgés...

...ha meg nem,akkor meg egy s_ggfej!

Papucsfeleségről még nem hallottam!

NŐ VAGY,LEGYÉL BÜSZKE!!!

2010. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
58%

Hozzámentél,gyereket szültél neki,te ezt/Őt választottad.

Azt ne mond,hogy eddig nem volt ilyen,max.te nem akartad észrevenni.Ha nekem nem hiszel kérdezd meg az anyukáját/testvérét/volt barátnőit.

Nincs ezzel semmi baj.Gondolom azért őt választottad,mert neked szükséges,hogy valaki irányítson.Nem lehet,hogy mostanában azért zavar,mert a barátnődnek nem tetszik?Nos,ne törődj vele.A barátnőd nem olyan ,mint te,nem élheted az ő életét.Arról nem is szólva,ha rá hallgatsz akkor az ő irányítása alatt fogsz állni,de miért is?Ki ő neked?Nem a férjed,sem a gyermekeid apja.

2010. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!