Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg azt kell csinalni a...

Tenyleg azt kell csinalni a nonek amit a ferj mond?

Figyelt kérdés
mert az en ferjem allandoan,azt akarja mielott megyek ki a lanyommal,hivjam fel,hogy hova megyunk,es ha o megengedi akkor mehetunk.de ha veletlenul nem hivom fel akkor maniazik,hogy mert nem hivtam.legutobb is az volt,hogy kimenetm a lannyomal es hivott,hogy meg mindig kint vagytok a viznel,en mondtam neki,hogy igen de mar nem ott,mert talalkoztam az egyik baratnommel es elmentunk mashova,o mar mingyart maniazott,fel oran at telefonalt nekem,es csak ment a szoveg,hogy en nem tisztelem ot,meg ilyenek.allandoan dolgozik,aztan ez van.tenyleg igy kell lennie?
2010. jún. 6. 20:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy kell. Hatalommániás a párod kicsit, ne hagyjd magad. Nem kell minden lépésedről beszámolnod.
2010. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Micsinál?? :O Mániázik LOL

Amúgy meg ne hagyd, hogy marionett bábúként dróton rángasson, ennyi szabadságod azért hadd legyen, hogy ne kelljen minden pillanatodról beszámolnod neki!!! Szerintem a férjed egy paraszt és még zsarnok is, én már rég otthagytam volna!!!

2010. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarod elhagyi?Mert ha nem enyhén mazohista vagy:S A férjed egy barom és ezért a kijelentésért kivételesen bocsánatot sem kérek:)
2010. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Odaig rendben van, hogy szertne tudni merre vagytok.

De az, hogy o dontse el, hogy mehettek-e vagy sem, akkor amikor o ugysincs otthon, hat az nallam nem fer bele.

Miert otthon kene ulnod a gyerekkel a lakasba szerinte vagy mit?

2010. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
határozottan NEM! te is egy egyén vagy,saját döntésjoggal.ha te úgy döntesz,hogy gyalog mégy alaszkáig,abba se szólhatna bele! nem az anyád,hanem a párod elvileg.
2010. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
dehogy kell azt csinálnia! de vajon mért akarja h beszámolja az életedről? félt? vagy féltékeny? lehet h nincs benne semmi rossz tényleg csak tudni akarja hogy hol vagytok meg minden rendben van e... de ne hagyd h terrorizáljon.. mindenképpen keress kompromisszumot!
2010. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Hűha! Hát, én úgy gondolom, hogy felnőtt nő vagy, aki ráadásul még anya is, s képes dönteni. A párod által támasztott követelmény teljesíthetetlen.

Ilyen mértékű ellenőrzés alatt el fogod veszíteni az indentitásod.

Meg kellene tudnod, hogy a párod miért is tart igényt erre az ellenőrzésre. Szerintem túlzott féltés lehet, de ezen a szinten már beteges.

Hogyan oldod meg ezeket a konfliktusokat?

2010. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem így kell lennie. El van kapatva a kicsike. Nálunk is volt hasonló, de én besokkaltam és sokkterápiát alkalmaztam. Azt mondtam, hogy itt a vége és egyik napról a másikra azt csináltam, amit akartam. Volt egy kis zsörtölődés, de megérte, azóta lazább lett minden és amikor a sokkterápia szót kimondom, már nevet.


Ne engedd neki, hogy téged is a gyermekeként kezeljen! Ebből később nagy bajok lehetnek! Meggyőződésem, hogy egy kapcsolatot csak egy nő tud irányítani. Ha férfiakra bíznánk, megnézhetnénk magunkat! Szépen, finoman, nőiesen tedd azt, amit egy normál kapcsolatban egy nő telefonálás nélkül is megtehet!

2010. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Válj el, ahhoz nem kell az engedélye.
2010. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem. Nálunk hasonló a helyzet és már kezdek besokallni. Bár én általában szólok neki hová megyünk, de van, hogy azt állítja nem is mondtam, hanem csak fogtam magam és a kicsit és mentünk, ő meg azt se tudta hová. Volt, hogy kérdőre vont, hogy milyen jogon megyek el otthonról, amíg ő dolgozik, anélkül, hogy szólnék. Na ezen kiakadtam és jól odamondtam neki. Azóta kicsit nyugodtabb minden, de nélküle sehová sem mehetek, max a városon belül. Nevetséges. Én nem hagyom magam, majd csak megunja már végre, ha meg nem, akkor én unom meg és kipakolom. :) Állj a sarkadra. A férjed egy zsrnok és ha nem rendezed le a határokat és a szerepeket még idejében később már késő lesz. elhatalmasodik rajta az uralkodási vágy. Beszéljétek meg este miután a kicsi elaludt, hogy merre jártál, milyen volt a napod, de nehogy már minden lépésedről beszámolj?! Jó hogy nem azt parancsolja, hogy az engedélye nélkül nehogy elmenj wc-re. :D
2010. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!