Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg azt kell csinalni a...

Tenyleg azt kell csinalni a nonek amit a ferj mond?

Figyelt kérdés
mert az en ferjem allandoan,azt akarja mielott megyek ki a lanyommal,hivjam fel,hogy hova megyunk,es ha o megengedi akkor mehetunk.de ha veletlenul nem hivom fel akkor maniazik,hogy mert nem hivtam.legutobb is az volt,hogy kimenetm a lannyomal es hivott,hogy meg mindig kint vagytok a viznel,en mondtam neki,hogy igen de mar nem ott,mert talalkoztam az egyik baratnommel es elmentunk mashova,o mar mingyart maniazott,fel oran at telefonalt nekem,es csak ment a szoveg,hogy en nem tisztelem ot,meg ilyenek.allandoan dolgozik,aztan ez van.tenyleg igy kell lennie?
2010. jún. 6. 20:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom!

Hogy tudsz igy élni?

nálunk mindig az van amit én mondok!és az elöző kapcsolataimban is.,még engedélyt kellene kérnem bármire is ,persze.ez azért van igy mert hagyod magad.

2010. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
79%
Jézusom! Ez brutális. Hogy lenne már normális? Sőt... Ne hagyd magad sztem!Máshol is dolgoznak a férfiak és? az nem jogosítja fel,hogy rabként bánjon Veled!
2010. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy mániázni?
2010. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem a 10 éven aluli gyereke vagy.
2010. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd el mielött téged és a gyereket is tetleg bántalmaz.
2010. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
61%
Kapcsold ki a telefont, ha elkezd hisztizni.
2010. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ilyen bántalmazó hatalommániás lúzernek tűnik.

Szakíts, ha bírsz!

2010. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
ha valamit szolok azt mongya pakolyak ossze es mennyek haza az anyamhoz.ha valami nem teccik.mit csinalyak?en nemakarok igy elni.de szeretem ot,csak ne csinalya ezt.mar nagyon senki se mer velunkkilyonni,mert tugyak ha valamit nemjol csinalunk,jon a hivogatas,lemonddas a telefonba,hogy en egy p.... vagyok,nem tisztelem,nincs mar senkink a alanyommal,mert o mindenkit eluldoz.mit mongyak neki?
2010. jún. 6. 21:57
 19/29 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk azt, hogy "viszlát".Ha luxuskörülmények között tartana, akkor sem érne meg ennyit.
2010. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

Uh! Akkor lépj tovább, ha a párod számára a felkínált lehetőség a pakolás. Tudod könnyű fenyegetni, de amikor nekiállsz pakolni nézni fog nagyokat. Lehet, hogy erősnek fogja mutatni magát, de a amelyik kutya ugat, az nem biztos, hogy harap is. Nem éri meg ilyen emberre pazarolni az életed. Miért akarsz szenvedni? Többre születtél, többet érsz mint más parancsaira ugrálni.

Hajrá! Fel a fejjel!

2010. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!