Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok pénzt az árvízkárosult...

Adnátok pénzt az árvízkárosultaknak?

Figyelt kérdés
Anyósomék javasolták (100x célozgattak rá, idegbajt kaptam), hogy adjunk, mert ők adtak és nekünk sokkal több pénzünk van úgyis - ingatlanra gyűjtünk, hogy el tudjunk költözni. Szerintetek? Ti adnátok? Mennyit?
2010. jún. 6. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
Ne linkeld már be megiint :S
2010. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
65%
Ez a f*sz oldal berakta linkbe. Bocsesz, senki ne kattintson rá.
2010. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
76%

19:55-nek

Ne legyél már olyan komoly, mint egy vakbélgyulladás, én spec viccként értelmeztem ezt a mondatot, amit viszaidézel... Kis igazságtartalma is van. Én vágtam pl, hogy mit linkeltél, de bennem is ott volt a frász :) nem rosszindulat, meg közöny, csak elég volt egy napra a linkekből valahogy :)


Kérdezőtől kérdezném, hogy mizújs, miután tönkretettük a topikját.


Az adakozási célból indított hívással amúgy is vigyázni kell, mert most volt valami olyan hír, hogy nem minden szolgáltatótól megy a jó helyre a pénz.

2010. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
55%
Én nem adok. sajnálom h ilyen helyzetben vannak,de nem tehetem meg még azt sem h 100FT-ot utaljak vhova.
2010. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:

18:51

Nem tudom, hogy mi ez, de nekem elég volt 68y rákattintani az OK-ra és becsukódott az ablak. Valami vírus-like dolog, remélem, azért nem az :S

2010. jún. 6. 21:17
 66/71 A kérdező kommentje:

Na hát végül úgy döntöttem, hogy küldök pár sms-t, ami ugyan lehet, h a telefontársaságok zsebébe megy, de ha pénzt utalok, ott sincs biztosíték, küldözgetni nincs időm, zsákot pakolni meg nőként nem megyek.

Nem tudo,. hogy lehet a moderátoroknak jelezni, de ahogy ismerem őket, úgyis csak a választ törölnék, nem tiltanák ki ezt a barmot innen.

2010. jún. 6. 21:25
 67/71 anonim ***** válasza:
Nem lehet tiltani senkit sem. Ha törlik a felhasználót akkor csinál magának másikat. Ha tiltják az IP-jét akkor meg IP-t vált és újra visszajön.
2010. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:

És persze köszönöm a normális válaszokat!!


Belső információk szerint azon a bizonyos linken a kedves válaszoló látható az édesapjával és a bátyjával együtt.

2010. jún. 6. 22:31
 69/71 anonim ***** válasza:
31%
En nem adnek, mi a fenenek koltoztek a'rte'rre?
2010. jún. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

Milyen ártérre? Valakinek a közelébe sincs tó, patak v vmi.

Én szerencsi vagyok és a Spartól elég messze van az Ondi tó... és bokáig ér a víz, de odáig felment, sőt az egyik focipályán majdnem mellig ér a víz de a közelben nincs is tó. Szóval nem ők költöztek rossz helyre.

2010. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!