Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok pénzt az árvízkárosult...

Adnátok pénzt az árvízkárosultaknak?

Figyelt kérdés
Anyósomék javasolták (100x célozgattak rá, idegbajt kaptam), hogy adjunk, mert ők adtak és nekünk sokkal több pénzünk van úgyis - ingatlanra gyűjtünk, hogy el tudjunk költözni. Szerintetek? Ti adnátok? Mennyit?
2010. jún. 6. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
89%

Ha a megadott számlaszámokra akár 100 ft-is utaltok számoljátok ki az ezer, tizezer és százezer emberbél összesen mennyi. Erre mondják, hogy sok kicsi sokra megy.

És csak 100 ft, nem beszéltünk arról aki esetleg 500 esetleg ezer, vagy még több lóvét tudna utalni.....

2010. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
61%

Én a tel.számot hívtam fel,és még fel is fogom.

Valóban mindenkinek a magánügye,hogy ad-e,de kérdező,nem az anyósodon segítenél,meg nem neki lesz rosszabb ha nem adsz.

Sztem elég csak átgondolni,hogy ha mi is ott élnénk,és nekünk is vinne mindenünket a víz,mennyire jól esne,és persze jól jönne a segítség.

Egyébként ezért le fogtok pontozni,de szerintem ezt a kérdést szégyen volt kiírni.Szégyen sok másik ember nyomorúságából ilyesfajta "szavazást" csinálni..Ha nem adsz,hát nem adsz.De közvéleménykutatást tartani...!

2010. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
68%

Nem!

Pénz senkinek nem adok a kezébe, elvből, mivel nem tudom, hogy tényleg arra költi-e amire kérte!

Ha kellene más segítséget adnék.

Az árvízkárosultak esetében ez lehetne szállás, étel, takaró, ingyen fuvar, gátépítés, kerítés erősítés stb.

2010. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%
Ém mivel egyedül élek egy nyugdijból, 2x telefonáltam a segélyvonalra, ugygondolom részemről ez segitség. Ha megteheted egy telefonálás eredjéig segits, hisz ha Te lennél bajban, neked is jól esne az összefogás, ennyiért még egy kg. kenyeret, vagy egy gombóc fagyit kapsz.
2010. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
100%
Én adok, párom és a barátaim egy része pár km-rel arrébb lettek árvízkárosultak.
2010. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért lenne szégyen ilyen kérdést kiírni! A saját nyomorúságomat is kiírtam már sok más kérdésben, de szerencsére névtelen az oldal. Nem is értelek.

Többieknek köszi a választ. Azt hiszem, ha adunk is, anyós nem fog róla tudni.

2010. jún. 6. 18:04
 27/71 A kérdező kommentje:
Meg ugye az is felmerült, hogy nem valakinek a rózsadombi villáját vagy a napi páleszét támogatom-e majd ezzel a pénzzel..?!
2010. jún. 6. 18:06
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy adnék, illetve segítenék amivel tudnék, ha tehetném.
2010. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy fulladnál meg.
2010. jún. 6. 18:21
 30/71 A kérdező kommentje:
Nem utolsó bocsi, hanem aki azt a linket küldte.
2010. jún. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!