Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok pénzt az árvízkárosult...

Adnátok pénzt az árvízkárosultaknak?

Figyelt kérdés
Anyósomék javasolták (100x célozgattak rá, idegbajt kaptam), hogy adjunk, mert ők adtak és nekünk sokkal több pénzünk van úgyis - ingatlanra gyűjtünk, hogy el tudjunk költözni. Szerintetek? Ti adnátok? Mennyit?
2010. jún. 6. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%

18:51

Én 2 órája telepítettem a vírusirtóm, és ez mentette meg a windows-om és a netem, de majdnem "meghalt" az én gépem is.

Kédező!

Szeretném, ha szólnál valahogyan a moderátoroknak, és jelentenéd azt az állatot, aki ezt a linket ide berakta! Kárt okozott! Anyagit méghozzá! És a dokumentumaim közül is eltűnt pár! (fontos, mert azokból élek)



A témához azt tudom mondani, hogy ha ennyire problematikus, akkor mondjátok azt, hogy felhívtátok a számot, hogy ők lenyugodjanak, nektek meg szívetek joga megtenni, vagy nem megtenni. Ezért szerintem senkit nem lehet elítélni, meg az egekbe magasztalni sem.

2010. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem katona de szerintem ő már így is eleget segített. Szerda óta van ott és összesen 5 órát aludt. Ha nem lenne ott akkor adnék vagy 1000-5000Ft-ot. De szerintem aki akar az ad, aki nem az nem. Nem kötelező.
2010. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Amit linkelt a kisköcsög az nem vírus és nem okoz kárt.

Nem kell újrarakni sem a Windows-t sem a Firefox-ot. Aki azt mondja, hogy igen az nulla szakértelemmel rendelkezik.

Én nem használok se vírusirtót se más tűzfalat és még sem lett semmi bajom. Aki meg régi, nulla biztonsággal rendelkező XP-t használ az így járt. Win7 forever.

Üvd.: Egy informatikus.

2010. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most szervezik az adománygyűjtést nekik. Itt nem pénzt, hanem ruhát, tisztító/ fertőtlenítőszereket lehet adni. Mi is adunk.
2010. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%

Kedves informatikus! nem kell ám ekkora pofával lenni, el lehet mondani ezt normálisan is.

Nálam a problémát az okozta, hogy egyidőben egy videó is ment a laptopomon, és ez a felugró izé teljesen lefagyasztotta a gépet. malmozott egy fél órát, aztán újraindította magát, ezzel néhány dolgot eltávolított a felcsatlakoztatott pendrive-omról. Mikor újraindult nagy nehezen a windowsom, akkor meg a vírusirtó pánikolt, mostanra elsimítottam a dolgokat, de nekem akkor is anyagi kárt okozott ezzel, mert a munkám, ami holnapra lett volna határidős, eltűnt.


Nem születik ám mindenki kockafejjel, mint te, így néha bepánikolunk, tudod?

2010. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
33%
Ha valaki gépet használ akkor elvárható, hogy értsen is hozzá. A határidős munkáról meg legalább 2 helyen kellett volna, hogy legyen biztonsági másolat. Nem baj, ezentúl majd jobban vigyázol.
2010. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell újrarakni sem a Windows-t sem a Firefox-ot. "

...újrakellet rakni... mivel a gusztustalan képeken kívül mást nem volt hajlandó megnyitni a Firefoxom! XP s3 a legújabb frissítésekkel, Vírusirtó dettó. Annyira mégsem vagy PRO.

2010. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

Hogy értsek hozzá? Ha elfeketedik a képernyő, akkor egy író mit tud csinálni egy laptoppal, azon kívül, hogy vár? :) Értek én hozzá, de az összes próbálkozásom, trükköm hasztalan volt... Mondjuk ez oké, mert végül helyreállt... :)

Azért ne én legyek már a hibás, hogy ez a f@szkalap belinkelte a mocskát és ez tönkretette a cikkem...


Ja, a biztonsági másolatról annyit, hogy a videó végével lenyomtam volna az entert és meglett volna. Köszi a tanácsot, már lassan 10 éve tudok erről a praktikáról, de a legjobb időpontban felugró szarság ellen mit tegyek? Olvassak az összes barom fejében?

Az kellene...


Na, kérdező, adakozol? :)

2010. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

a nemzeti téglejegyes vagyok


munkát, élemet, fertőtlenítőszert lelkesen, pénzt mindenkor kissé rossz szájízzel adok, de más mosogattam a Tömő utcai szegény konyhán is


más: XP alatt contoll+alt+del mozilla bezárása, egyidejűleg adatkapcsolat megszakítása 20 másodperc alatt veszteségmentesen segített

2010. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
91%

"újrakellet rakni... mivel a gusztustalan képeken kívül mást nem volt hajlandó megnyitni a Firefoxom!"


Linkeltem talán el kéne olvasni:


"These kinds of sites are called "Browser Exploits", and they are not "SAFE". But, generally, they do not install a virus, or anything else on your system. All of the strange activity seen is a result of browser manipulation by scripts on the site, rather than any virus."


A linkelőnek meg a kezét törném el, attól függetlenül, hogy nem vírus de marhára zavaró.

2010. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!