Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok pénzt az árvízkárosult...

Adnátok pénzt az árvízkárosultaknak?

Figyelt kérdés
Anyósomék javasolták (100x célozgattak rá, idegbajt kaptam), hogy adjunk, mert ők adtak és nekünk sokkal több pénzünk van úgyis - ingatlanra gyűjtünk, hogy el tudjunk költözni. Szerintetek? Ti adnátok? Mennyit?
2010. jún. 6. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetném biztosan adnék,de mivel sajnos nincs rá lehetőségem,így nem tudok adni.

És szerintem nektek sem kötelező,ha nem tudtok.

Ha Anyósodék tudnak adni,akkor ők adjanak,de szerintem nektek nem kellene megszabniuk,hogy mire költsétek a pénzeteket!

Üdv!

2010. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
49%

aki SMS-t küld vagy hívással fizet, az a


TELEFONSZOLGÁLTATÓT GAZDAGÍTJA!!!!!


mert ti aztán biztos ellenőrzitek mennyit kapnak kézbe a rászorulók egy hívás árából.

2010. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne miből nagyon szívesen adnék, de nincsen. Én is csak sms-eket küldtem, sajnos többre nem telik a családunknak.
2010. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%

ADTAM, pedig nyugdíjas vagyok.

Jobb adni, mint kapni!

2010. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%
Én is felhívtam a telefonszámot, ahol adakozni lehet, hívásonként 200 ft-ot
2010. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%

Én is telefonáltam. Sajnos többre nem telik.Bár adhatnék.

De te ne az anyós pajtásra figyelj. Neki ehhez semmi köze.

2010. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:

Hát igen, az a helyzet, hogy ha még eszembe is jutott volna (nem nézek tv-t), akkor is totálisan elvették anyósék a kedvemet azzal, hogy 25x elmondták és majdhogynem egy kis cetlin a kezünkbe nyomták a számot, amit hívni kell, meg a másikat, ahova küldeni.

És biztos, hogy meg fogja kérdezni, hogy adtunk-e :S

2010. jún. 6. 17:33
 18/71 anonim ***** válasza:
100%
A helyetekben a nehezen költözésre összespórolt pénzt biztos nem adakoznám el, de néhány hívást megér. Vagy sok helyen gyűjtenek mostanában használati tárgyakat, hasznos holmikat is.
2010. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
100%
nem...nem csak azért, mert nincs pénzünk, hanem mert másfajta jótékonykodásra gazdálkodjuk ki azt a havi pár ezret, amit tudunk erre szánni, olyan helyre adjuk, ahol nagyobb szükség van rá és tudjuk, hogy nem teszi zsebre valaki, ahelyett, hogy oda kerülne, ahová szánjuk....
2010. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
81%

Szia, én nem a telefonos gyűjtőknek fogok adni, hanem van egy krisnás szerzetes ismerősöm, aki rendszeresen szokott rászorulóknak, hajléktalanoknak ennivalót, ruhát, stb. osztogatni. Őt szoktuk támogatni, volt, hogy segítettünk is neki az osztásban meg a főzésben. Most is megy hamarosan Borsodba ételt és tisztítószereket osztani a károsultaknak, a hét elején küldöm neki a pénzt (mondjuk sajna nem tudok sokat, eléggé földhöz vágott minket a válság, lakáshitel, munkanélküliség, stb.). Nála 100%-ra biztos vagyok benne, hogy jó célra adom, és az ismerősöm egy forintot sem fog saját magára fordítani, mindet odaadja a rászorulóknak, régóta ismerem, és láttam dolgozni őt.


Én ezt csinálnám: adnék valamennyit a károsultaknak (mert tényleg nagyon rossz helyzetben vannak, 1-2 ezer forint meg nem hiszem, hogy földhöz vág), de anyósnak nem mondanám meg csakazértsem :D Hadd egye a méreg :D Így segítettél is, de mégsem kell úgy érezned, hogy behódoltál az öreglánynak :D

2010. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!